Jan Kraus Český herec, moderátor, publicista

Vztahuje se k


Články

Show Jana Krause – Eva Burešová, Karlos Vémola a Lubomír Satora

Herečka Eva Burešová, zápasník Karlos Vémola a Lubomír Satora – muž, který pátrá po pohřešovaných...

Drsná válka bavičů! Šíp se pustil do Krause: Nikdy bych k němu nešel!

16:45 » stars24.cz
Moderátor Jan Kraus si do své show každý týden zve známé i neznámé osobnosti nejen z kultury. Jisté ale je, že dvě velmi oblíbené tváře se u něj nikdy neobjeví. U moderátora Karla Šípa je to pochopitelné – přece jen jde o konkurenční talk-show. To...

Čtyřnásobný otec David Matásek: Další přírůstek do rodiny!

8.prosince » Blesk.cz
Herec David Matásek (55) má už teď poměrně velkou rodinu a před dvěma lety se mu narodil nejmladší syn Antonín. Teď se ale Kendy z filmových »Básníků« těší na další přírůstek!

Show Jana Krause – 12. 12. 2018

8.prosince » SatCentrum
Herečka Eva Burešová, zápasník Karlos Vémola a Lubomír Satora – muž, který pátrá po pohřešovaných lidech – se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 12. prosince ve 21.35 hod. na Primě.

David Matásek bude dědečkem

7.prosince » Týden.cz
Herec David Matásek má velký důvod k radosti. Jeho dcera Linda oznámila, že čeká miminko, a Matásek se tak poprvé stane dědečkem!

Drsný moderátor Jan Kraus: Doma je to PODPANTOFLÁK!

5.prosince » Šíp
Moderátor Jan Kraus si ve své show s nikým nebere servítky a umí být pěkně drsný. Doma je ale podle všeho krotký jako beránek. Své partnerce Ivaně Chýlkové děkuje i za chleba s máslem!

Ivana Chýlková a Jan Kraus: Co drží jejich vztah?

5.prosince » NašeHvězdy.cz
Několikaletý vztah je v dnešní době spíše vzácností, než samozřejmostí. O tom by nám mohla povědět herečka Ivana Chýlková (55) a její muž, známý moderátor, Jan Kraus (65). I přes různá úskalí jim jejich vztah drží už 25 let a nechali se slyšet, že...

Show Jana Krause – Leoš Mareš, Libor Záměčník a Jaromír Bohačík

4.prosince » Mezizenami.cz
Moderátor Leoš Mareš, lékař Libor Zámečník, specializující se na protézy penisu, a basketbalista Jaromír Bohačík...

Prima Plus od ledna nabídne seriály Polda i Julie Lescaut

3.prosince » Parabola.cz
Česká komerční televizní skupina Prima obohatí programové schéma svého programu Prima PLUS, který je určený divákům na Slovensku, o další tituly. Prima PLUS v lednu oslaví své druhé výročí od svého spuštění.

Jan Kraus už to nevydržel a takhle se pustil do politiků! Pro veřejnost má jednu radu

2.prosince » stars24.cz
Bavič a moderátor Jan Kraus se opět po čase pustil do politiků. Podle něj je výhoda je sledovat na sociálních sítích, protože je možné tam na jejích slova přímo reagovat. A pro voliče je to podle něj jedinečná možnost.

Show Jana Krause – 5. 12. 2018

2.prosince » SatCentrum
Moderátor Leoš Mareš, lékař Libor Zámečník, specializující se na protézy penisu, a basketbalista Jaromír Bohačík se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. prosince ve 21.35 hod. na Primě.

Hodně zajímavá podívaná. Kraus se opět naváží do politiků, poslal jim důrazný vzkaz

29.listopadu » EuroZprávy.cz
Bavič a moderátor Jan Kraus se opět po čase pustil do politiků. Podle něj je výhoda je sledovat na sociálních sítích, protože je možné tam na jejích slova přímo reagovat. A pro voliče je to podle něj jedinečná možnost.
Karel Šíp - Moderátor
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista
Jiří Krytinář - Český herec
Daniel Dangl - Slovenský herec

Tato informační stránka o Jan Kraus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kraus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes