Romana Albrechtová

Related to

Soukromé zoologické zahrady mají potíže, chybí jim peníze ze vstupného

14.April » iDNES.cz
Velké potíže začínají mít privátní zoo, které fungují bez podpory městské a krajské kasy. Žijí především ze vstupného, ale protože jsou zavřené, jejich příjmy jsou teď nulové. Přitom potřebují platit krmení pro zvířata i platy zaměstnanců.

Pes pokousal mládě velblouda. Páníčci utekli

Dolní Pěna – Majitelé i návštěvníci Zooparku Na Hrádečku za sebou mají otřesný zážitek. „V neděli tu psa na vodítku majitelé pustili až k ohradě. Pes pokousal naši mladou velbloudici Sisi,“ popsala majitelka zooparku Romana Albrechtová.

Hrůza v jihočeské ZOO: Pes pokousal velblouda!

18.July » Ahaonline.cz
Jako zbabělec se zachoval majitel psa, který s ním navštívil Zoopark Na Hrádečku u Jindřichova Hradce. Když jeho mazlíček napadl mládě velblouda Sisi, místo aby vše ohlásil, vzal nohy na ramena! Podle zoo to ukazují kamerové záznamy.

Mládě velblouda pokousal v zoo pes: Majitel zbaběle utekl a ujel, zlobí se zahrada

17.July » Blesk.cz
Hrůzná scéna se odehrála o víkendu v soukromém zooparku na Jindřichohradecku. Pes jednoho z návštěvníků tu měl napadnout bezbranné mládě velblouda a poranit ho do krve. Majitel psa podle vedení zoo z areálu rychle utekl a později bez vysvětlení uj...

Velbloudí mládě v zoo napadl pes. Jeho majitelé pak ze zahrady utekli

16.July » iRegiony Impuls
Pes návštěvníků napadl a poranil mladou velbloudici Sisi ze Zooparku Na Hrádečku na Jindřichohradecku. Sami majitelé zvířecího agresora pak zoo kvapně opustili místo toho, aby nahlásili, co se stalo.

Velbloudí mládě v zoo napadl pes. Jeho majitelé pak ze zahrady utekli

16.July » iDNES.cz
Pes návštěvníků napadl a poranil mladou velbloudici Sisi ze Zooparku Na Hrádečku na Jindřichohradecku. Sami majitelé zvířecího agresora pak zoo kvapně opustili místo toho, aby nahlásili, co se stalo. Další články k tématu: Zákony dovolují chovat l...

Show Jana Krause – Michal Suchánek, Berenika Suchánková, Martin Lukeš a Romana Albrechtová

21.May » Mezizenami.cz
Herci Michal Suchánek a Berenika Suchánková, urolog Martin Lukeš a ředitelka rodinné zoologické zahrady Romana...

Show Jana Krause – 22. 5. 2019

20.May » SatCentrum
Herci Michal Suchánek a Berenika Suchánková, urolog Martin Lukeš a ředitelka rodinné zoologické zahrady Romana Albrechtová se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. května ve 21.35 hod. na Primě.
Michal Suchánek - Český herec
Miroslav Bobek - Ředitel Zoologické zahrady Praha
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista
Martin Roman - Manažer a businessman
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Romana Albrechtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Albrechtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes