Berenika Suchánková

Vztahuje se k

Celebrity na síti: Veronika Arichteva a Diana Kobzanová ukázaly bříško

14.dubna » Blesk pro ženy.cz
Jaké novinky sdíleli celebrity na sociálních sítích? Kdo vystavil své pozadí na odiv v Rakousku, která česká modelka čeká druhé dítě a kdo už ladí formu do plavek?

Půvabná Berenika Suchánková (20) jde ve stopách slavného táty: Kvůli nové roli jde klidně na konkurz

2.dubna » Super.cz
Mladinká Berenika Suchánková (20) jde ve šlépějích svého otce Michala Suchánka! V červnu ji čeká absolutorium na konzervatoři. Kdekdo by si mohl myslet, že díky svému otci by mohla mít protekci a získávat role napřímo, ale opak je pravdou. My jsme...

Plachá dcera Michala Suchánka Berenika (21): S tátou si hrajeme na Partičku!

1.února » Blesk.cz
Na herečku je dost plachá a stydlivá. Podobu se svým tatínkem Michalem Suchánkem (52) nezapře. Berenika Suchánková (21) moc po herectví netouží, chce hlavně zpívat.

Je slavné jméno přítěží, nebo výhodou? Berenika Suchánková na sobě dře, aby ji nepovažovali za protekčního fracka

7.listopadu » Super.cz
Mladinkou dívku, která má milence spíše ve věku svého dědečka, ztvárňuje Berenika Suchánková, dcera známého baviče Michala Suchánka (52) , který je spolu s Richardem Genzerem (50) spoluatorem libreta muzikálu Muž se železnou maskou.

Předčila otce. Dcera Michala Suchánka dostala další roli v muzikálu

28.června » Týden.cz
Talentu Bereniky Suchánkové, dcery herce a baviče Michala Suchánka, si nevšiml nikdo jiný než Michal David. A tak není divu, že ji i tentokrát obsadil do svého muzikálu. Jak jde mladé zpěvačce zkoušení?

Soutěž Ještěd f kleci nehledala to »nej«

16.února » T-UNI
Porota 17. ročníku studentských prací našich architektů tentokrát nehledala ty nejlepší práce. Ateliér Karla Hubáčka liberecké fakulty umění a architektury se večer 9. února proměnil v bouřl...

Mangový dort

23.září » Fresh iPrima
Ve třetí epizodě Pečeme podle hvězd připravila Berenika Suchánková citronový koláč. Kuchaře Martina Kincla to inspirovalo k přípravě neobvyklého dortu z mangového pyré. Nadýchaná konzistence a exotická příchuť - vyzkoušejte ho také!

Filmové premiéry (17.3.2016): Dvojníci

16.března » Ostrovfilmu.cz
Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují... Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafiá...
Zuzana Slavíková - Česká herečka
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák
Michal Suchánek - Český herec
Milan Šteindler - Český herec a režisér
Petr Nárožný - Český herec
Jana Bernášková - Česká herečka
Josef Vojtek - Český zpěvák
Petr Čtvrtníček - Český herec
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel

Tato informační stránka o Berenika Suchánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Berenika Suchánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes