15
new stories - click to show

Martin Lukeš

Related to

Lukeš: Hádání, simulování, polehávání… Sparta udělala pro postup víc, než Baník

23.November » Deník.cz
/LUKEŠŮV PŘÍMÁK/ Bývalý fotbalový záložník Martin Lukeš, jedna z legend Baníku Ostrava, se v aktuální sezoně vyjadřuje coby expert Deníku k zápasům i dění ve slezském klubu z Bazalů.

Utkání s Bohemians bude mít slavnostní rámec!

3.November » FC Baník Ostrava
Redakce - Slavnostní nádech bude mít poslední domácí ligové utkání Baníku v tomto kalendářním roce, jímž bude duel s Bohemians (12. 11. od 15 hodin). Bude mu předcházet autogramiáda velkých baníkovských legend. V rámci utkání bude totiž pokřtěna kni…

Lukešův přímák: Za lajnou Baníku byl pozitivní chlap. Hra měla hlavu a patu

19.October » Deník.cz
Bývalý fotbalový záložník Martin Lukeš, jedna z legend Baníku Ostrava, se i v aktuální sezoně vyjadřuje coby expert Deníku k aktuálnímu dění ve slezském klubu z Bazalů.

Kam o víkendu? Zajděte do zahrady papalášů, na Řepobraní, anebo vystoupejte na rozhlednu

30.September » Proženy.cz
Očekávané babí léto ne a ne dorazit, takže jestli plánujete, jak se zabavit po práci a po škole nebo o víkendu, je lepší myslet i na „mokrou“ variantu. Ale plány si tím nemusíte nechat úplně pokazit!

Jiří Klíma a Gigli Ndefe hosty dnešní autogramiády v Porubě!

29.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Jiří Klíma a Gigli Ndefe budou hosty dnešní autogramiády, která se bude konat v rámci akce Baník na našich sídlištích od 15 do 18 hodin v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě. Oba hráči stráví mezi fans Baníku po půlhodině v rozmezí zhruba od pů…

Děti budou více nemocné, obávají se ve školkách. Proti 19 stupňům je i ministerstvo

1.September » Aktuálně.cz
Ve školkách by v případě energetické krize měli omezit vytápění o tři stupně, v umývárnách až o pět stupňů. Ředitelky jsou ale proti.

Lukeš: S Vrbou pracují emoce, lahev bych ale nezveličoval. Na Brno to chce hukot

31.August » Deník.cz
/LUKEŠŮV PŘÍMÁK/ Bývalý fotbalový záložník Martin Lukeš, jedna z legend Baníku Ostrava, se i v nové sezoně vyjadřuje coby expert Deníku k aktuálnímu dění ve slezském klubu z Bazalů.

Pro Ukrajince nebude místo. Plné jsou hlavně školy v Praze, problém ale bude i jinde

23.August » Aktuálně.cz
Pro ukrajinské děti v Praze 10 není kapacita. Pět set jich nyní čeká, zda je školy přijmou. Jinak dočasně nastoupí do adaptačních skupin.

Koho už Baroš, Nohavica, Lukeš a spol. na ostravských tribunách neuvidí? Baník poslal do druhé ligy tento kvartet...

26.July » eFotbal.cz
FNL > Sportovní úsek Baníku Ostrava posílá do druhé nejvyšší soutěže hned čtyřlístek hráčů, s nimiž se na Bazalech přestalo v nejbližší době počítat.

Martin Lukeš – Fotografujeme digitální bezzrcadlovkou

6.July » iFotoVideo.cz
Často nevěřícně kroutím hlavou a ptám se sám sebe, jak to někteří vydavatelé dokážou: vydat třísetstránkovou, poměrně specializovanou knihu ve velkém formátu s velkými barevnými fotografiemi a ilustracemi, a ještě se vejít v prodejní ceně pod pět st…

Roční předplatné FotoVideo s knihou Fotografujeme digitální bezzrcadlovkou za 800 Kč

21.June » iFotoVideo.cz
Získejte společně s ročním předplatným časopisu FotoVideo praktického průvodce pro fotografování digitální bezzrcadlovkou.

Chemická látka poranila pracovníky třídírny odpadů v Bruntále, jsou v nemocnici

Pracovníky bruntálské třídírny odpadů převáželi v úterý 17. května do nemocnice posádky zdravotníků. Zaměstnanci byli v práci zasaženi neznámou chemickou látkou.

Tato informační stránka o Martin Lukeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Lukeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes