15
new stories - click to show

Marek Poštulka

Related to

Před pěti lety zemřel fotbalový brankář Pavel Srniček

29.December » ČRo Ostrava
Osudným se mu stal předvánoční večerní běh rodným Bohumínem. Zkolaboval a z bezvědomí už se neprobral. Zemřel v ostravské fakultní nemocnici.

Centrum pro mládež a Centrum pro katechezi Olomouc

2.June » Rádio Proglas
Co se vám vybaví, když se řekne Archa a Přístav? Jaké téma bude mít v příštím roce setkání mládeže v Hradci Králové? Kdo je katecheta, kde může získat potřebné vzdělání a jaké materiály pro svou práci může využít?

Exkurze do historie: poslední ostravské ligové derby

27.March » FC Baník Ostrava
Redakce - Od posledního ostravského prvoligového derby mezi Baníkem a Vítkovicemi dnes uplynulo neuvěřitelných 26let! Naposledy se oba celky utkaly v nejvyšší soutěži 27.března 1994 a Baník na Bazalech deklasoval soupeře z moravské části Ostravy v...

Úspěšný Baník Cup se po roce vrací!

Redakce - Druhý ročník loni velmi úspěšného žákovského turnaje BANÍK CUP vypukne o nadcházejícím víkendu v porubském areálu ZŠ J. Šoupala. Ve dnech od 15. do 16. června si v to v porubském areálu rozdá šestnáct týmů kategorie U12 ze čtyř zemí!
Dušan Vrťo - Slovenský fotbalový obránce
Radoslav Kováč - Český fotbalový obránce
Marek Jankulovski - Bývalý český fotbalový obránce
Karel Poborský - Bývalý profesionální fotbalový záložník

Tato informační stránka o Marek Poštulka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Poštulka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes