15
new stories - click to show

Petr Bezruč Český básník

Related to

Rychlé zprávy: Cooltour ukončuje provoz

Ostravské multižánrové centrum Cooltour k začátku roku 2021 ukončilo provoz. Podle ředitele a zakladatele centra Andreje Harmečka jsou současné restrikce spojené s pandemickou situací pouze jedním z důvodů.

Hodnocení uživatelů: 1984 (Divadlo Petra Bezruče) - 70 % [Studený Čumáček]

10.January » i-divadlo.cz
75% záznam Všechno, co potřebuješ, je láska. Láska...jaká láska? Winston/J. Vlas a Julie/S. Krupanská si mysleli, že na to přišli. Jenže se mýlili, tak jako všichni. Velmi slušné provedení náročnější předlohy, možná trošku víc školní než by bylo z...

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 627)

10.January » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Už jsem si nazouval boty, když mě dostihla zpráva o skonu herce Ladislava Mrkvičky a podlomila mi kolena... aneb Vzpomínka na dávná dění u Bezručů - Mudrování novoroční.

Rychlé zprávy: Radim Vizváry povede soubor Laterny magiky

8.January » i-divadlo.cz
Novým uměleckým šéfem Laterny magiky byl jmenován mim, autor, režisér, choreograf a pedagog Radim Vizváry. Svou koncepci představí v následujících dnech veřejnosti.

Čestnými občany jsou na Karvinsku umělci, sportovci... A v Těšíně masový vrah

I 30 let po změně režimu zůstává čestným občanem Českého Těšína stále Klement Gottwald! Spousta měst v republice už jej ze svého seznamu uznávaných lidí dávno vymazala, ve městě nad Olší však nikoliv.

Čestnými občany jsou na Karvinsku umělci, sportovci... A v Těšíně i masový vrah

Ostuda. I 30 let po změně režimu zůstává čestným občanem Českého Těšína stále Klement Gottwald! Spousta měst v republice už jej ze svého seznamu uznávaných lidí dávno vymazala, ve městě nad Olší však nikoliv.

Cyklotrasy

4.January » Bohumín
Místní cyklotrasy vedou několika částmi Bohumína. Většina tras prochází kolem bohumínského Aquacentra. Trasy jsou značeny cyklistům známými tabulkami.

Rychlé zprávy: Zemřela Milena Asmanová

4.January » i-divadlo.cz
Ve věku 90 let zemřela herečka Milena Asmanová. Po studiích a krátkém angažmá v Mostě byla šest let členkou Východočeského divadla Pardubice. Poté přesídlila do Ostravy a stala se výraznou osobností místní kultury. V letech 1960 až 1993 byla členk...

Rychlé zprávy: Zemřel Marek Pivovar

3.January » i-divadlo.cz
V pouhých 56 letech zemřel dramaturg Marek Pivovar, který mimo jiné spoluzakládal divadelní festival OST-RA-VAR. Vystudoval divadelní vědu na FF MU v Brně, pak působil jako kulturní redaktor Brněnského večerníku, revue Box Jiřího Kuběny a nakonec ...

Diamo začne chystat likvidaci Dolu Frenštát

1.January » iUHLI.cz
Státní podnik Diamo začne od ledna pracovat na přípravách likvidace Dolu Frenštát, který od těžební společnosti OKD převezme na Nový rok. Kdy začne samotná likvidace dolu, se zatím nedá přesněji určit.
Barbora Hrzánová - Česká herečka
Martin Hofmann - Český herec
Ladislav Frej - Český herec
Zlata Adamovská - Česká herečka
Iva Janžurová - Česká herečka
Ladislav Mrkvička - Český herec

Tato informační stránka o Petr Bezruč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Bezruč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes