Art Ave

Vztahuje se k

Bývalá hospodářská škola zůstane majetkem Klimkovic

Historická budova bývalé hospodářské školy v Klimkovicích zůstane v majetku města. Rozhodli tak zastupitelé na mimořádné schůzi, přestože byl předjednán její prodej soukromé umělecké škole AVE ART.

V Ostravě konečně začala definitivní likvidace lagun

Dnes máme velmi důležitou a dobrou zprávu, která jistě potěší všechny obyvatele Ostravy. Začala totiž likvidace lagun po bývalé chemičce Ostramo. Všichni doufají, že tentokrát to bude likvidace poslední a definitivní. Obsah lagun bude odvezen a sp...

CHYTRÝ REGION: Umělecká škola AVE ART Ostrava sbírá úspěchy

Střední umělecká škola AVE ART se může pochlubit už několika realizacemi nápadů svých žáků. Někteří z nich také získali cenu za svou maturitní práci.

CHYTRÝ REGION: SKI Kopřivná představuje špičkovou sedačkovou lano

Lyžřské středisko SKI Kopřivná investuje přes 140 milionů korun do nového vybavení. Chloubou bude nová šestimístná sedačková lanovka.

Čmeláček funguje už téměř rok

Je to téměř rok, co se slavnostně otevřel Denní stacionář Čmeláček. Tato nezisková organizace se snaží zpříjemnit život rodičům postižených dětí i jejich ratolestem. A daří se jí to na 100 procent.

V Havířově se koná veletrh sociálních služeb

V Havířově se koná již pošesté dvoudenní veletrh poskytovatelů sociálních služeb. Na náměstí Republiky se prezentuje zhruba patnáct organizací a spolků, které lidem pomáhají v obtížných situacích.

Důchodkyně probodla ve svém domku zloděje

Hrůznou noc má za sebou důchodkyně z Nové Vsi. Do rodinného domku se ji totiž vloupal zloděj. Žena se vzbudila a utekla do vedlejšího pokoje. Zloděj se ale dobýval za ní a tak ho ze strachu o svůj život probodla kuchyňským nožem. Muž byl na místě ...

Den sociálních služeb ukázal spektrum pomoci

Na Masarykově náměstí se představilo 25 organizací, které na území města nabízí sociální a zdravotnické služby. 8. ročník Dne sociálních služeb měl za cíl ukázat lidem, že ve složitých životních situacích nejsou sami. Novinkou letošní prezentace b...

Recyklojízda nabádala lidi ke sběru baterií

Nový Jičín se stal jednou ze zastávek týmu Recyklojízdy, který projížděl Českou republiku od Aše až po její nejvýchodnější část. Na trasu dlouhou 700 kilometrů vyrazili podpořit třídění baterií jezdci na elektrokolech. Na novojičínském náměstí s l...

Stará pošta: “Generál Laudon a ti druzí”

O Laudonovi budeme v Novém Jičíně slýchat i po skončení slavnosti města, která zejména připomněla 300. výročí jeho narození. Například v galerii na Staré poště se koná výstava s názvem “Generál Laudon a ti druzí”. Věnována je lidem, s nimiž se voj...

Laudon na jeden den otevřel Radniční sklípek

Postava maršála Laudona a jeho 300. výročí narození - to byly hlavní symboly letošní městské slavnosti. Vojevůdce ožil také v netradičním prostoru legendárního Radničního sklípku. Ten se veřejnosti na jeden otevřel po více jak deseti letech.

“Fokus expres” rozjíždí novou sezonu kroužků

Středisko volného času Fokus rozjíždí zájmové kroužky pro nový školní rok. Děti, mládež i dospělí mohou vybírat z téměř 90 aktivit - pohybových, technických, hudebních a výtvarných. Přihlášky jsou k dispozici online na webu Fokusu.
Petr Bezruč - Český básník

Tato informační stránka o Art Ave zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Art Ave" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes