15
new stories - click to show

Jaroslav Prokop

Related to

II. prohlídkový okruh dočasně uzavřen

25.September » Nový Bydžov
Galerie Jaroslava Prokopa a Pamětní síň Nevyjelových je z důvodu restaurátorských prací uzavřena. Bude opět zprovozněna během podzimu. Stálá expozice je otevřena.

Zlatý Fond Národního muzea fotografie – výběr II

5.September » iFotoVideo.cz
Zlatý fond Národního muzea fotografie představuje druhou část své unikátní sbírky. Více než dvě stovky předních českých autorů sdružuje Zlatý fond Národního muzea fotografie. Všichni členové Zlatého fondu věnovali na začátku milénia jednu fotograf...

Luboš Pospíšil slaví 70! A dostal jeden speciální dárek

28.August » topvip.cz
Může se to zdát jako věčnost nebo naopak možná jen jako mžik, ale je to fakt – Luboš Pospíšil, rockový písničkář s hlasem, který si nespletete a autor mnoha nevtíravých, ale o to trvanlivějších hitů, oslaví 6. září 70. narozeniny! Okřídlenou frázi...

GALERIE ZNOVU OTEVŘENA

11.August » Nový Bydžov
Galerie Jaroslava Prokopa je opět, po více než půl roce restaurátorských prací, na krátký čas otevřena. Využijte novobydžovské pouti a navštivte nás v prvním patře budovy muzea.

Zlatý Fond Národního muzea fotografie – výběr II

3.August » Informuji.cz
Zlatý fond Národního muzea fotografie představuje druhou část své... | Praha 13 - (2020-08-20 00:00:00 - 2020-09-20 00:00:00)

II. prohlídkový okruh dočasně uzavřen

5.February » Nový Bydžov
Galerie Jaroslava Prokopa a Pamětní síň Nevyjelových je z důvodu restaurátorských prací uzavřena. Bude opět zprovozněna během pár měsíců. Stálá expozice je otevřena.

Ze zlatého fondu Národního muzea fotografie

16.September » Informuji.cz
Výstava Ze zlatého fondu Národního muzea fotografie představuje výběr... | Příbram - (2019-09-19 00:00:00 - 2019-10-30 00:00:00)

V Ostravě mají žáci zmodernizovanou kovárnu

10.September » Novinky.cz
Po rozsáhlé rekonstrukci se minulý týden v Ostravě otevřela unikátní studentská kovárna. Budoucí umělečtí kováři Soukromé střední a základní umělecké školy AVE Art ji mohou opět využívat v průmyslovém areálu společnosti Vítkovice Steel. Je to jedi...
Min Tanaka - Japonský tanečník a herec
Marián Varga - Slovenský muzikant a skladatel

Tato informační stránka o Jaroslav Prokop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Prokop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes