15
new stories - click to show

Marek Remeta

Related to

Sady Bedřicha Smetany v Místku jsou plné atraktivit, nově si zde můžete zahrát i discgolf

29.May » TV Polar
Sady Bedřicha Smetany v Místku se stávají vyhledávanou a atraktivní lokalitou. Nabízí nové moderní dětské hřiště, nedávno tam vyrostlo broukoviště, jsou tam nové lavičky a nyní si v parku mohou lidé zahrát také discgolf.

Sociální zařízení Frýdku-Místku i hospic jsou opět přístupné návštěvám

28.May » TV Polar
Městská sociální zařízení i hospic jsou opět přístupné návštěvám. Dveře zařízení se rodinným příslušníkům a známým otevřely v úterý. I nadále je ale nutné dodržovat přísná hygienická opatření.

Sady Bedřicha Smetany v Místku je plný atraktivit, nově si zde můžete zahrát i discgolf

28.May » TV Polar
Sady Bedřicha Smetany v Místku se stávají vyhledávanou a atraktivní lokalitou. Nabízí nové moderní dětské hřiště, nedávno tam vyrostlo broukoviště, jsou tam nové lavičky a nyní si v parku mohou lidé zahrát také discgolf.

V pondělí začne oprava části třídy T. G. Masaryka ve F-M, vyžádá si dopravní omezení

28.May » TV Polar
V pondělí 1. června začne oprava komunikace ve střední části třídy T. G. Masaryka, přesněji od Rubikovy křižovatky po kruhový objezd u Kostíkova náměstí.

F-M čekají dlouhodobá dopravní omezení, potrvají celé léto

28.May » TV Polar
Doprava ve městě nebude ani toto léto bez omezení. Dotkne se nejen řidičů, ale také cestujících v autobusech. Moravskoslezský kraj a Ředitelství silnic a dálnic totiž v létě zahájí další opravy svých komunikací na území města.

Sídliště Riviera v Místku projde revitalizací, proměny se dočkají zatím tři lokality

25.May » TV Polar
Sídliště Riviera v Místku projde rozsáhlou revitalizací. V současné době se budou zpracovávat jednotlivé stupně projektové dokumentace. Poté se vypíše zakázka. Samotná revitalizace by mohla začít v příštím roce.

F-M posunul termín splatnosti za odpad a psy, složenky začne rozesílat v červnu

25.May » TV Polar
Město posunulo termín splatnosti za odpad a psy. Lidé mohou poplatky hradit až do konce srpna. Složenky začnou do schránek chodit v červnu.

Farmářské trhy ve F-M i přes omezený režim jedou naplno, další proběhnou 4. června

25.May » TV Polar
Na náměstí Svobody v Místku proběhly další Farmářské trhy. Na trhu si zákazníci mohli nakoupit různé druhy sazenic, ale také koláče, buchty, nebo mléčné výrobky. I přes omezený počet stánků tak byl sortiment bohatý.

Lidé objevili lesy a kopce Palkovic. Koronavirus je přitáhl do přírody

24.May » TV Polar
Přestože koronavirus s sebou přinesl velkou spoustu problémů, v něčem dokázal zapůsobit i pozitivně. Zavření obchodních center, restaurací, zákaz kulturních akcí a další omezení přitáhla lidi do přírody. Hojně navštěvované se staly Palkovice a jej...

Konec byznysu s chudobou v Mariánských Horách, vedení obvodu vyhlásilo bezdoplatkovou zónu

21.May » TV Polar
Mariánské Hory a Hulváky vyhlásily bezdoplatkovou zónu. Od 7. května tak platí na celém území tohoto ostravského městského obvodu. Výjimku mají některá vybraná místa.

Skončil nouzový stav. Frýdek-Místek i nadále vykonává preventivní opatření

21.May » TV Polar
Frýdek-Místek i nadále pokračuje s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru. Přestože nouzový stav skončil, pořád probíhá dezinfekce ploch ve městě a stále platí, že úřad by se měl navštěvovat jen ve výjimečných případech.

V Sadech Svobody vzniká Fit park pro seniory, fungovat bude od června

21.May » TV Polar
Město dělá pro své seniory opravdu hodně. Nyní začalo realizovat nový projekt, který je opět určený starší populaci. Jde o Fit park, tedy místo, kde si budou moci senioři zacvičit a zarelaxovat.

Tato informační stránka o Marek Remeta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Remeta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes