Art Ostravský

Related to

Na silniční houpačce u Chotěbuze se lidem v autech zvedá žaludek

22.January » TV Polar
Ostravská dálnice není v regionu jedinou rychlostní silnicí, která se vlní. Nepříjemné pocity na žaludku lidé zažívají také na silnici u hranice s Polskem v Chotěbuzi.

V Hrabové vznikne další cyklostezka. Lidé budou moci bezpečněji jezdit do práce

22.January » TV Polar
Nyní potěšíme hlavně cyklisty. V Ostravě - Hrabové bude vybudována nová cyklostezka, která umožní hlavně bezpečnější jízdu lidem, kteří pracují v tamní průmyslové zóně. Nebudou se už muset dělit o úzkou silnici s kamiony.

Z New Yorku přijeli do Ostravy experti kvůli koncertní haly. Schůzky budou pravidelné.

22.January » TV Polar
Už asi víte, že v Ostravě se bude stavět nová koncertní hala. V architektonické soutěži vybrala porota renomované architektonické studio Stevena Holla z New Yorku. V těchto dnech už začaly schůzky mezi odborníky, aby se doladily technické náležito...

Hrací automaty na Jihu? V barech a restauracích už se s nimi nesetkáte

22.January » TV Polar
S výherními hracími automaty je na Jihu od ledna letošního roku úplný konec. Postupně mizely z hospod a barů už od roku 2017, kdy na území Ostravy začala platit obecně závazná vyhláška, která hazard povoluje jen ve vymezených lokalitách.

Havířov stále bojuje proti umístění svodidel na Ostravské. Soud ale žádost o odklad zamítl

22.January » TV Polar
Havířov zatím neuspěl v boji o zamezení stavby středových svodidel v křižovatce na Ostravské ulici. Město bude nyní žádat o odkal přímo Ředitelství silnic a dálnic.

V Domě umění vystavuje Tibor Červeňák i Libor Veselý

22.January » TV Polar
Až z Velké Británie doputovaly do Opavy obrazy Tibora Červeňáka, který zde vystudoval prestižní výtvarnou školu a usadil se zde natrvalo. Výstavu obrazů s názvem Doteky můžete teď vidět v Domě umění. Souběžně zde také vystavuje svá plátna, která j...

Podle novojičínského veterináře jsou čipy bez centrálního registru k ničemu

22.January » TV Polar
Všichni psi v České republice už musí mít ve svém těle mikročip. Nařizuje to novela zákona. Podle novojičínského veterináře Milana Šturma se ovšem jedná o paskvil. Čip bez jednotné databáze je podle něj k ničemu.

Strážníci řeší, zda mají pravomoc kontrolovat u psů čipy. Někde s kontrolami přestali

22.January » TV Polar
Přestože nad nezodpovědnými pejskaři visí hrozba vysoké pokuty, pokud nenechají svého psa očipovat, riziko, že nějakou pokutu skutečně dostanou, je paradoxně mnohem menší, než když zákon neplatil. Strážníci v regionu totiž přestali čipy kontrolovat.

Opavsko má nejnižší nezaměstnanost v kraji

21.January » TV Polar
Opavsko je s podílem nezaměstnaných 2,6 % regionem s nejnižší nezaměstnaností v Moravskoslezském kraji. Na konci roku sice do evidence přišlo více osob, než v předchozích měsících, ovšem šlo převážně o stavební dělníky, kteří mají tradičně během z...

Umění vraždy – thriller na jevišti Slezského divadla

21.January » TV Polar
Letošní první premiéra, kterou připravilo Slezské divadlo, udrží diváky po dvě hodiny v napětí. Thriller Umění vraždy současného amerického dramatika Joe DiPietra ukáže, jak mocná může být touha po úspěchu.
Věra Špinarová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Art Ostravský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Art Ostravský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes