15
new stories - click to show

Art Ostravský

Related to

VIDEO: Silná exploze otřásla pětipatrovým domem v Havířově, na místě jsou záchranné složky

29.June » TV Polar
Silná exploze otřásla jedním z bytů v pětipatrovém domě na ulici 17. listopadu v Havířově. Na místě jsou policisté, hasiči i záchranáři. Zatím není zřejmé, jestli jsou na místě zraněné osoby.

Silná exploze otřásla pětipatrovým domem v Havířově, na místě jsou záchranné složky

29.June » TV Polar
Silná exploze otřásla jedním z bytů v pětipatrovém domě na ulici 17. listopadu v Havířově. Na místě jsou policisté, hasiči i záchranáři. Zatím není zřejmé, jestli jsou na místě zraněné osoby.

V Těrlicku se loučili s absolventy místních škol

29.June » TV Polar
Oficiální rozlučkový ceremoniál mají za sebou těrličtí školáci, kteří v letošním roce končí docházku v místních základních školách.

Pozor na výlukové jízdní řády ve Frýdku-Místku, začnou platit od července

29.June » TV Polar
Lidé, kteří cestují ve Frýdku-Místku městskou hromadnou dopravou se budou muset obrnit pořádnou dávkou trpělivosti. Od července totiž začnou platit kvůli opravám sjezdů a nájezdů na estakádu výlukové jízdní řády. Změny se dotknou patnácti linek a ...

V Sadech Bedřicha Smetany ve Frýdku-Místku někdo polámal nově vysazené stromy

29.June » TV Polar
Sady Bedřicha Smetany ve Frýdku-Místku se staly terčem neznámých vandalů. Někdo totiž polámal nově vysazené mladé stromy. Bohužel už nepůjdou zachránit a město je bude muset vykopat a místo nich zasadit úplně nové. Škoda byla odhadnuta na 10 tisíc...

Aquapark Olešná posílil v areálu automaty s dezinfekcí

29.June » TV Polar
Dezinfekce na ruce i antibakteriální gel. To jsou prostředky, které nabízí město občanům prostřednictvím automatů. Stále jich je 5, dva byly ale v současnosti přemístěny do areálu Aquaparku Olešná.

Škodlivý cukr v krvi sráží diabetické děti i díky soutěži

29.June » TV Polar
Děti s diabetem, které dochází do poradny novojičínské nemocnice, poráží cukr v krvi i díky soutěži. Tu pro ně vymyslela zdejší zdravotní sestra. Její motivační program vede malé pacienty k dodržování správné životosprávy.

Počet nakažených Covid-19 v MSK neklesá. Ministerstvo vydává speciální opatření na Karvinsku a Frýdecko-Místecku

29.June » TV Polar
Ministerstvo zdravotnictví musí přistoupit ke zpřísnění opatření na Karvinsku a Frýdecko-Místecku. Důvodem je stále se zvyšující počet nakažených horníků a jejich kontaktů. Až do odvolání se nebudou moci pořádat akce nad sto lidí a zvýší se i opat...

Čeladná zaujala architekty, tři objekty zařadili do projektu Stavba čtvrtstoletí

29.June » TV Polar
Na náměstí v Čeladné zakotvila v červnu celostátní putovní výstava Stavba čtvrtstoletí. Doprovází stejnojmenný počin, který má představit to nejlepší z novodobého českého stavitelství za posledních 25 let.

Budoucí vysokoškoláci mají nové možnosti, OPF Karviná nabízí další studijní programy

29.June » TV Polar
Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné získala akreditaci nových profesně zaměřených studijních programů pro bakalářské studium. Nově se bude na tété vysoké škole vyučovat Marketing a Management v sociálních službách. V souvislosti s Marketingem...

Město má se sportovním areálem velké plány. Potřebuje na ně 400 milionů

29.June » TV Polar
Město má zpracovanou studii revitalizace celé sportovní lokality u stadionu. Ta počítá se stavbou nových hal a skateparku. Vizi projektů v odhadované investici až 400 milionů korun schvalovalo červnové zastupitelstvo.
Kateřina Kněžíková - Česká operní pěvkyně

Tato informační stránka o Art Ostravský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Art Ostravský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes