15
new stories - click to show

Tomáš Kořistka

Related to

Knihovnice převlečené za pohádkové bytosti skotačily v Karviné s dětmi

9:14 » TV Polar
Karvinská regionální knihovna připravila pro děti další ročník Pohádkové zahrádky skřítka Knihomilníčka. Byla plná nejrůznějších aktivit s pohádkovými bytostmi a nechyběla ani kouzla nebo tancování s Hopsalínem.

Domov Alzheimer funguje v Karviné 7 let, k narozeninové oslavě připravil zahradní slavnost

8:08 » TV Polar
Domov Alzheimer v Karviné-Darkově oslavil své 7. narozeniny. Klienti i zaměstnanci si užili velkou zahradní party, kde nechyběl bohatý program, folklor nebo prezentace lidové tvorby.

Jak se bude rozvíjet centrum Ostravy? Napoví dotazník, který je k dispozici lidem

20:17 » TV Polar
Pokud vám není lhostejné, jak bude v budoucnu vypadat obvod Moravská Ostrava a Přívoz, máte možnost to ovlivnit právě teď. Stačí vyplnit dotazník, jehož cenná data se promítnou do tvorby strategického plánu. Tan je rozdělen do dvou částí. Analytic...

Hasiči slibují na Dnech NATO extrémní soutěž, moderní techniku i stan prevence

19:11 » TV Polar
Vedle tradiční expozice s moderní hasičskou technikou. Oblíbený stan prevence se soutěžemi pro děti. I několik ukázek nové extrémní soutěže FCC (Firefighter Combat Challenge) si připravili pro letošní Dny NATO Moravskoslezští hasiči. Do extrémní s...

Muž v Ostravě jel načerno, poškodil tramvaj a chtěl utéct, chytili ho strážníci

19:11 » TV Polar
Cestující bez jízdenky, který odmítá opustit tramvaj. Takovou informaci dostali v pátek brzy ráno strážníci v Ostravě. Když dorazili na místo, muž vykopnul skleněnou výplň dveří tramvaje a chtěl utéct. Nakonec skončil v poutech.

Město za opravy zámecké brány zaplatí téměř milion korun

18:39 » TV Polar
Zámecká brána se opravuje. Její vrchní část je značně opotřebovaná. Může za to zřejmě zatékání střechou. Kvůli tomu dřevo trouchniví a navíc ho napadli škůdci. Teď se brána začíná rekonstruovat, za opravy město zaplatí bezmála milion korun.

Děvčata ze ZŠ Sjednocení uspěly ve výtvarné soutěži Arniky

18:06 » TV Polar
Dvě dívky ze ZŠ Sjednocení uspěly ve výtvarné soutěži pořádané neziskovou organizací Arnika. Pro soutěž malovalo 60 dětí, které navštěvují družinu. Deset nejlepších obrázků pak škola poslala do soutěže. Vítězná dílka s vyobrazením zvířat vznikla v...

Senioři v Charitě si užili příjemné odpoledne

18:06 » TV Polar
Senioři v Domově sv. Anny se rozloučili s létem. Druhý zářijový pátek pro ně byla připravena akce plná hudby, zábavy a dojemných setkání s rodinu a přáteli. Podívejte se na radostnou atmosféru, která ovládla všechny přítomné.

Zdravotníci v Českém Těšíně skákali přes plot, aby zachránili vážně zraněnou ženu

17.September » TV Polar
Dramatická záchrana života se odehrála v Českém Těšíně. U nemocnice zkolabovala neznámá žena a po pádu na zem se udeřila do hlavy. Toho si všimli pacienti, kteří zavolali pomoc. Přiběhly dvě laborantky, lékař i sestra, kteří museli přeskočit plot,...

Lidé mohou hlasovat o nejlepší leteckou ukázku Dnů NATO, ta získá Pohár primátora Ostravy

17.September » TV Polar
Návštěvníci Dnů NATO mohou opět vybrat prostřednictví hlasování nejlepší leteckou ukázku. Tu pak ocení primátor Ostravy udělením poháru a pamětního listu. Hlasovat se bude od soboty dopoledne do neděle odpoledne na facebookovém profilu města Ostravy.

Žhář z Bohumína se s žalobcem dohodl na doživotí. Pozůstalým se dohoda o vině a trestu nelíbí

17.September » TV Polar
Za 11 mrtvých doživotní trest. Bohumínský žhář Zdeněk Konopka se dohodl se státním zástupcem na doživotním žaláři a soudní přelíčení tak bude zkráceno na minimum, kdy jejich dohodu musí senát soudu schválit. Pozůstalým se ale dohoda o vině trestu ...

Primátor Ostravy a Drážďan se setkali na radnici v Ostravě. Partnerství už trvá 50 let.

17.September » TV Polar
Primátor Ostravy Tomáš Macura se v pátek sešel v budově radnice s delegací primátora Drážďan Dirkem Hilbertem. Partnerství mezi oběma městy trvá už padesát let.
Forum Nová Karolina - Zábavní a nákupní centrum
Leoš Janáček - Český hudební skladatel
Edvard Beneš - Druhý československý prezident
Zdeněk Troška - Český režisér

Tato informační stránka o Tomáš Kořistka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kořistka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes