15
new stories - click to show

Tomáš Kořistka

Related to

V MS kraji ve volbách získal více hlasů Andrej Babiš. Petr Pavel zvítězil ve 12 krajích

16:19 » TV Polar
Moravskoslezský kraj je jedním ze tří regionů v zemi, kde získal ve volbách více hlasů, než zvolený prezident Petr Pavel, kandidát hnutí ANO Andrej Babiš. Ve srovnání se zbytkem země byla v našem kraji i nižší volební účast.

Turkům se líbilo zapojení obyvatel do komunitních projektů. Partnerství s Gaziantepem trvá 10 let

27.January » TV Polar
Už 10 let trvá partnerství mezi Ostravou a tureckým městem Gaziantep, které leží na legendární Hedvábné stezce. Primátor Tomáš Macura se u této příležitosti setkal se zástupci tohoto města, aby upevnili a dále rozvíjeli spolupráci v nejrůznějších ob…

Fajne školní bistro pokračuje. Školy mají o mentoring špičkových kuchařů velký zájem

27.January » TV Polar
O projektu Fajne školní bistro v ostravských školách už jste v naší televizi jistě slyšeli. V letošním roce tento oblíbený projekt pokračuje a navíc bude školní jídelny objíždět více kuchařů, kteří budou radit, pomáhat a inspirovat tamní kuchařky ta…

Ostrava i letos významně podpoří sport. Kluby si rozdělí 171 mil. kč

26.January » TV Polar
Město Ostrava si zakládá na významné podpoře sportu a i letos chce klubům a organizacím pomoci nejen s jejich celoroční činností, ale i s pořádáním nejrůznějších akcí. Výše dotace zohledňuje nejen základnu, ale i počet trenérů či například jak repre…

Reprezentační ples obce Stonava

25.January » TV Polar
Lidé ve Stonavě se dočkali. Po dvouleté odmlce začala ve Stonavě plesová sezóna. Zahájila ji obec svým reprezentačním plesem.

Řidička v Opavě se chtěla vyhnout spěchající sanitce a srazila chodce

25.January » TV Polar
Snažila se vyhnout sanitce jedoucí na majáky a zřejmě přehlédla chodce na přechodu. Následně muže srazila a ten skončil v nemocnici. Opavská policie teď hledá svědky nehody.

Stonavská malířka zdokonalovala svou techniku ve Španělsku

25.January » TV Polar
Stonavská malířka Ewa Ćmok maluje své obrazy mnoha technikami. Jednou z nich je akvarel. Například v roce 2018 byly její akvarelové obrazy součástí obecního kalendáře. V loňském roce se v této technice zdokonalovala na evropském sympoziu ve Španělsk…

Berušky se loučily s učitelkou během zimní show

25.January » TV Polar
Prostory mateřské školky na Hořanech se v lednu proměnily v zimní krajinu. Děti si pro své rodiče připravily vystoupení plné sněhuláků. Původně se tato zimní show měla odehrát před Vánocemi, z důvodu vysoké nemocnosti si ji děti i jejich rodiče užil…

V Dolní Lhotě uhořeli v chatce dva lidé. Specialisté pátrají po příčině požáru

25.January » TV Polar
V úterý odpoledne se v Dolní Lhotě na Ostravsku odehrála tragédie. Hasiči byli přivoláni k uhašení požáru chaty, což se jim rychle podařilo, ale v troskách budovy bohužel našli dvě lidská těla. Jak oheň vznikl, musí vyšetřit odborníci.

Loni se v MS kraji zdvojnásobil počet vražd. Nejoblíbenější byl nůž

25.January » TV Polar
Loni v našem kraji dramaticky stoupl počet vražd. Ve srovnání s rokem předchozím je více než dvojnásobný. Těchto nejzávažnějších zločinů se stalo 15 a dobrou zprávou je, že všechny už byly objasněny.

Parkování v Havířově lze nově platit i bezhotovostně kartou i mobilem

25.January » TV Polar
Lidé, kteří parkují u havířovského magistrátu či pošty v centru města, volali po bezhotovostním způsobu placení. Radnice proto nyní pořídila tři nové parkovací automaty.

Provoz volnočasového domu ve Studénce je úspornější

25.January » TV Polar
Budova bývalé základní školy na Tovární ulici ve Studénce, kde dnes sídlí různé volnočasové aktivity, má za sebou částečnou rekonstrukci. Výměna oken a zateplení střechy sníží její energetickou náročnost.
Petr Pavel - Generál Armády České republiky

Tato informační stránka o Tomáš Kořistka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kořistka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes