15
new stories - click to show

Vladimír Balaš

Related to

Ani kdyby covid-19 složil celé ANO, opozici by to příliš nepomohlo, říkají právníci

25.August » Aktuálně.cz
Kdyby ze sněmovny kvůli nákaze vypadla celá jedna strana, předseda sněmovny Vondráček by zvažoval zrušení schůze. Jinak doufá v gentlemanskou dohodu.

Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král

Na konferenci Českého svazu ledního hokeje byl prezidentem svazu pro období 2020–2024 zvolen Tomáš Král. Hlasovalo pro něj 55 z 58 přítomných delegátů, 3 (včetně jeho samého) se zdrželi, proti nehlasoval nikdo. Členy výkonného výboru byli zvoleni ...

Zastupitelé Prahy 6 zvažují, kam cestovat, aby je kvůli Koněvovi nevydali do Ruska

30.April » Aktuálně.cz
Ministerstvo zahraničí připouští, že by politici mohli být zadrženi i v jiné zemi než v Rusku. Ve státech EU to ale považují za nepravděpodobné.

Nebude znát odůvodnění žalobce, ale Babiše prostě očistí. Zemanův krok odsuzují i špičky českého práva

21.September » Seznam Zprávy
Podle pětice odborníků na ústavní i trestní právo je rozhodnutí Miloše Zemana o abolici nezodpovědné. Dává tím totiž najevo, že Babiš k soudu nepůjde, ať už státní zástupci svoje rozhodnutí odůvodní jakkoliv.

Právní expert: Írán nepřijal klíčové úmluvy, zadržení tankerů by měla posoudit nestranná komise

23.July » ČT24
Velká Británie a Írán si během července navzájem zadržely tankery a obviňují se z porušení mezinárodního práva na moři. Podle právníka Vladimíra Balaše nebude snadné nalézt řešení, jelikož Teherán v minulosti nepřijal některé důležité úmluvy týkaj...
Tomáš Kladívko - politik - ODS
Miroslav Škaloud - politik - ODS

Tato informační stránka o Vladimír Balaš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Balaš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes