15
new stories - click to show

Kino Art

Related to


Stories

Hrdina brněnské gastro scény. Architekt Martin Hrdina vytvořil podobu těch nejhezčích míst na Moravě

27.October » czechdesign.cz
Brno je kavárnami jako poseté. Pokud stojíte uprostřed náměstí Svobody a nemůžete se rozhodnout, který podnik navštívit, nechte si poradit a vyzkoušejte některý z interiérů Martina Hrdiny!

Cestovatelský tip HoppyGo: 10 důvodů, proč vyrazit do Brna

25.September » FeedIT.cz
V Brně se rozhodně nudit nebudete! Na své si tu přijdou milovníci dobrého jídla, architektury i umění. Poznejte moderní tvář moravské metropole s našimi tipy na nejzajímavější místa. A jak do Brna? Přece pohodlně půjčeným autem od HoppyGo! V nabíd...

Mezinárodní festival krátkých filmů v Brně

8.September » Full Moon Zine
Jeden z nejstarších filmových festivalů v České republice nese podtitul Uprostřed ničeho / The Middle of Nowhere. Brno16.

Letní škola architektury pro děti

26.June » czechdesign.cz
Brněnská Artschool připravila kurz architektury pro děti. V prostorách Kina Art se účastníci během jednoho týdne hravou formou dozvědí o důležitosti tvorby prostředí, ve kterém žijeme.

Program Tady Vary: Jak bude vypadat náhrada karlovarského filmového festivalu

25.June » eXtra.cz
Ve dnech 3. až 11. července 2020 bude 96 českých kin v rámci unikátní přehlídky Tady Vary ve vašem kině, kterou připravil organizační tým MFF Karlovy Vary, promítat 16 filmů. Přehlídka je skromnější alternativou k Mezinárodnímu filmovému festivalu...

Kina baví diváky po internetu, připravují alternativní program

17.March » Týden.cz
Jihomoravská kina jsou sice kvůli koronaviru zavřená, některá se ale snaží bavit své diváky alespoň na dálku. Kino Art v Brně nabídlo na svých facebookových stránkách kvíz. Univerzitní kino Scala chce divákům zprostředkovat alternativní program on...

Reel Rock Tour 14 v Brně - Kino Art 18.3.2020

19.February » Lezec.cz
Přijďte do brněnského kina Art na promítání 14. série lezecké film tour REEL ROCK! Rozhodl jsem se zkusit uspořádat promítání filmů z Reel Rocku v Brně, takže bych vás rád všechny pozval ve středu 18. března ve 20:30 do kina Art na promítání ...

Festival La Película odstartuje dramatem Matka

18.February » Týden.cz
Aktuální španělskou filmovou tvorbu i latinskoamerické tvůrce a filmy zaměřené na historii Kuby nabídne 15. ročník festivalu La Película. Odstartuje v úterý v pražském kině Světozor dramatem Matka.

Filmový festival La Película zaostří na latinskoamerické tvůrce i na historii Kuby

14.February » Literární noviny
Filmové fanoušky v Praze, Brně, Ostravě a Hradci Králové opět čeká festival La Película představující tvorbu ze španělsky mluvících zemí. Začne 28. února v pražském Světozoru psychologickým dramatem Matka (Madre) a bude probíhat až do 27. února. Z...

Do kina Art poprvé také na audio

Kino Art v Domě kultury města Ostravy přichází v letošním roce s novým programovým formátem Audio Art, v němž se bude věnovat – na kino poněkud netradičně – rozhlasovému dokumentu.

Na silniční houpačce u Chotěbuze se lidem v autech zvedá žaludek

22.January » TV Polar
Ostravská dálnice není v regionu jedinou rychlostní silnicí, která se vlní. Nepříjemné pocity na žaludku lidé zažívají také na silnici u hranice s Polskem v Chotěbuzi.

V Hrabové vznikne další cyklostezka. Lidé budou moci bezpečněji jezdit do práce

22.January » TV Polar
Nyní potěšíme hlavně cyklisty. V Ostravě - Hrabové bude vybudována nová cyklostezka, která umožní hlavně bezpečnější jízdu lidem, kteří pracují v tamní průmyslové zóně. Nebudou se už muset dělit o úzkou silnici s kamiony.

Tato informační stránka o Kino Art zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kino Art" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes