15
new stories - click to show

Jakub Švarc

Related to

Pláž Větřkovické přehrady u Kopřivnice pokrylo 90 tun oblázků

17:58 » TV Polar
Na Větřkovickou přehradu navozili nové oblázky a upravili s nimi pláže. Téměř 90 tun praného kačírku zpříjemní rekreantům vstup do vody. Jedná se o první krok v rámci postupné rekultivace, jejímž cílem je zvýšení rekreačního potenciálu vodní ploch...

Kryté stání v Loučce na pět měsíců nahradí školní hřiště

17:58 » TV Polar
Budova krytého stání v Loučce je v havarijním stavu, který si vynutil kompletní rekonstrukci. Stavební práce potrvají pět měsíců, po tu dobu muselo město zajistit náhradní parkování pro stovku aut.

Městský biotop byl mimo provoz

23.July » TV Polar
Studénecký biotop byl od čtvrtka do pátečního odpoledne uzavřen. Důvodem je poničení části bazénu vandaly. Neznámí výtečníci v minulém týdnu rozebrali část dna bazénu a betonové dlaždice následně naházeli do jeho nejhlubší části.

Muzeum vydalo novou informační brožuru, věnuje se historii

23.July » TV Polar
K pětašedesátiletému výročí založení Vagonářského muzea a k stodvacátým narozeninám podniku Vagonka vznikla nová Brožura. Jejím obsahem je historie fabriky i vlakových modelů ve Studénce.

Začátkem srpna se opět otevře ledová plocha

23.July » TV Polar
Zimní stadion ve Studénce se začíná probouzet k životu a ledová plocha se pomalu připravuje na sezonu. Hřiště o velikosti 1800 m2 se bude moci využívat od druhého srpna.

Děti si vyzkoušely, jak se vyrábí máslo

16.July » TV Polar
První červencové týdny patří ve Studénce vědě. Děti se v kurzu učí základní chemické pojmy a zkouší nejrůznější pokusy. První turnus byl zaměřen na pochoutky. Došlo i na výrobu másla.

Děti se mohou těšit na nové šatny

16.July » TV Polar
Žáci ze Základní školy Butovická budou mít od 1. září nové šatny. Ty původní už nestačily. Práce jsou v plném proudu. Město za nové kóje a rekonstrukci místnosti zaplatí půl milionu korun.

Spisovatelé soutěže Plnou parou vpřed byli oceněni

9.July » TV Polar
Koncem června proběhlo vyhodnocení literární soutěže „Plnou parou vpřed“. Akce byla vyhlášena v říjnu minulého roku, kvůli protikoronavirovým opatřením museli organizátoři předávání cen odložit. Samotného vyhodnocení se ujala spisovatelka Zuzana P...

Hasiči vyjeli pomáhat na Jižní Moravu

9.July » TV Polar
Po katastrofě, která se odehrála na jihu Moravy darovala Studénka lidem v zasažené oblasti dvacet tisíc korun a uspořádala sbírku. Dobrovolní hasiči pak potřebné materiály odvezli místním. Podíleli se také na odklízení škod.

Ve Studénce nově najdeme kontejnery na jedlé tuky

2.July » TV Polar
Studénka si vede v třídění odpadu dobře, důkazem je i časté bodování v soutěži Odpadový Oskar. V minulém roce například získala ocenění za třetí místo v kategorii měst a obcí nad 5000 obyvatel. Příští týden budou lidé moci třídit i jedlý olej.

Lidé v Albrechtičkách sledovali sundání obřího vodojemu

25.June » TV Polar
V sobotu se naskytla lidem v nedalekých Albrechtičkách nevšední podívaná. Došlo k sejmutí kopule místního vodojemu, který se zde nachází od roku 1992. Místní nádrž teď po skoro třiceti letech bude zrekonstruována.

Dny města Studénky si pochvalovaly všechny generace

25.June » TV Polar
Během posledních dvou Dní města náměstí žilo v duchu moderních žánrů. Páteční dopoledne zahájila Indie-popová kapela Nebe, následoval raper Cedric a večer pak ukončilo známé popové uskupení Poetika.

Tato informační stránka o Jakub Švarc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Švarc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes