Dirk Hilbert

Vztahuje se k

Labské nábřeží lidi přitahuje. Města lákají na sport i kulturu

22.dubna » Ústecký deník
Ústí nad Labem, Ústecký kraj - Sportovní hřiště, ohniště pro letní opékání, písečná pláž nebo třeba herní prvky poskládané do písmen STŘEKOV. Přesně těmito prvky už zanedlouho zazáří nábřeží řeky Labe na Střekově v Ústí.

Drážďany si připomínají zničení města bombardováním za války

13.února » Týden.cz
Drážďany si připomínají 72. výročí zničení města. Při spojeneckém bombardování saské metropole ve dnech 13. až 15. února 1945 zahynulo podle nejnovějších odhadů až 25 tisíc lidí. Letošní připomínky tragédie se neobešly bez řady kontroverzí.

Drážďany si připomínají vybombardování na konci války, nálet dodnes vyvolává spory

13.února » EuroZprávy.cz
Drážďany - Drážďany si dnes připomínají 72. výročí zničení města. Při spojeneckém bombardování ve dnech 13. až 15. února 1945 zahynulo až 25 tisíc lidí. Obraz saské metropole jako nevinného města vyvrátila už v minulosti řada historiků.

„Autobusy z Aleppa“ vzbuzují v Drážďanech vášně a protesty, starostovi vyhrožují smrtí

U příležitosti 72. výročí spojeneckého bombardování Drážďan, během něhož za tři únorové noci v roce 1945 zahynulo více než 25 tisíc lidí, bylo v saské metropoli prezentováno neobyčejné umělecké dílo. Kontroverzním způsobem připomíná útrapy civilis...

V Drážďanech vztyčili autobusy na památku obětí z Aleppa

7.února » Novinky.cz
U příležitosti výročí bombardování Drážďan během druhé světové války odhalili v úterý v saské metropoli umělecké dílo, které má připomínat útrapy civilistů v severosyrském Aleppu. Na prostranství před kostelem Panny Marie (Frauenkirche) ční kolmo ...

Drážďanský památník obětem z Aleppa vyvolal nenávistné reakce

7.února » ČT24
U příležitosti výročí bombardování Drážďan během druhé světové války odhalili v saské metropoli umělecké dílo, které má připomínat útrapy civilistů v severosyrském Aleppu. Proti skulptuře vytvořené ze tří vyřazených autobusů protestovali příznivci...

V Drážďanech odhalili památník obětem z Aleppa. ‚Hanba! Ten šrot musí zmizet!‘ volali příznivci Pegidy

7.února » iROZHLAS
U příležitosti výročí bombardování Drážďan během druhé světové války v saské metropoli odhalili umělecké dílo, které má připomínat útrapy civilistů v severosyrském Aleppu, informovala agentura DPA. Slavnostní odhalení narušili příznivci hnutí Pegida.

Umění, provokace nebo obojí? Syřan postavil v Drážďanech sochu z autobusů, krajní pravice se bouří

7.února » info.cz
S vlnou nevole se setkala nová instalace, kterou otevřeli na drážďanském náměstí Neumarkt. Trojice autobusů vztyčených vzhůru má připomínat hrůzy syrské občanské války. S dílem však nesouhlasí krajní pravice.

Starostovi Drážďan vyhrožují smrtí

6.února » Právo
Starosta Drážďan Dirk Hilbert (45) dostal v pátek večer policejní ochranu poté, co se stal na sociálních sítích terčem výhrůžek fyzickou likvidací. Nenávistné útoky na politika zvoleného v roce 2015 za liberální FDP se objevily minulý týden.

Volkswagen bude vyrábět e-Golf v Drážďanech

28.listopadu » Motorinfo
Volkswagen přemění Skleněnou manufakturu v Drážďanech opět ve výrobní závod a od dubna 2017 v něm bude vyrábět nový model e-Golf.

Demonstrace v Drážďanech: Proti rasismu protestovaly tisíce lidí

17.října » globe24.cz
Drážďany - Několik tisíc lidí se dnes sešlo na demonstraci proti rasismu a nesnášenlivosti v saské metropoli Drážďanech. Akce s názvem Herz statt Hetze (Srdce místo štvaní) se konala den po výročním protestu příznivců hnutí Vlastenečtí Evropané pr...

Na demonstraci za toleranci se v Drážďanech sešly tisíce lidí

17.října » EuroZprávy.cz
Drážďany - Několik tisíc lidí se dnes sešlo na demonstraci proti rasismu a nesnášenlivosti v saské metropoli Drážďanech. Akce s názvem Herz statt Hetze (Srdce místo štvaní) se konala den po výročním protestu příznivců hnutí Vlastenečtí Evropané pr...
Panna Marie - Matka Ježíšova
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
KDU-ČSL - politická strana
Populismus - Snaha zviditelnit se bez ideologického programu
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Dirk Hilbert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dirk Hilbert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes