15
new stories - click to show

Bára Kelnerová

Related to

Havířovští prvňáci dostali své první vysvědčení

16:52 » TV Polar
Žáci mají za sebou první polovinu školního roku a od svých třídních učitelů si převzali vysvědčení. Velký den to byl zejména pro prvňáčky, kteří se na to moc těšili.

Více než sto stromů ukradli zloději z lesa kolem bývalých šachet

16:52 » TV Polar
Doba drahých energií nahrává zlodějům dřeva. Ti si tentokrát vybrali les kolem bývalých šachet a kácejí jeden strom za druhým. Krádežím se snaží zabránit Lesy České republiky i policie.

Havířovská knihovna jde s dobou a pořídila první samoobslužný výdejní box

16:51 » TV Polar
Schránky pro vyzvednutí zboží jsou hojně rozšířené. Tímto trendem se nyní vydávají i knihovny. Samoobslužný výdejní box nyní pořídili i v Havířově. Knihovnu na tuto myšlenku přivedlo období covidu.

Sklad Ztrát a nálezů karvinského magistrátu je plný kol. Na majitele čekají tři roky

16:51 » TV Polar
Sociální sítě jsou dnes plné nejrůznějších oznámení o nalezení mobilů, ODIS karet, hraček a dalších předmětů, nicméně internet nevyužívá každý a spousta věcí čeká na své majitele na magistrátě města, v oddělení Ztrát a nálezů. Většina z nich po třec…

Zloději drancují lesy na Karvinsku, případy vyšetřují policisté

31.January » TV Polar
Doba drahých energií nahrává zlodějům dřeva. Ti si tentokrát vybrali les kolem bývalých šachet na Karvinsku a kácejí jeden strom za druhým. Krádežím se snaží zabránit Lesy České republiky i policie.

Havířovská knihovna pořídila první samoobslužný výdejní box, lidem se novinka líbí

30.January » TV Polar
Schránky pro vyzvednutí zboží jsou hojně rozšířené. Tímto trendem se nyní vydávají i knihovny. Samoobslužný výdejní box nyní pořídili i v Havířově. Knihovnu na tuto myšlenku přivedlo období covidu.

Mláďata nejmenšího plemene skotu v Zoo Ostrava už jsou k vidění

28.January » TV Polar
Mezi první mláďata v roce patří v Zoo Ostrava již tradičně mláďata nejmenšího plemene domácího skotu dahome. Letos bylo první ze dvou telat v pořadí druhým narozeným mládětem v zoo. Přišlo na svět 8. ledna. Druhé tele se pak narodilo 14. ledna.

Žena z Třince naletěla falešným bankéřům a přišla o 660 tisíc korun

28.January » TV Polar
Žena z Třince naletěla velmi dobře propracované taktice podvodníků. Volali jí po telefonu a tvrdili, že si na ni někdo snaží vzít půjčku. Ženu tím bohužel vyděsili a přesvědčili ji, že má okamžitě své peníze převézt na nově vytvořený účet. Vzápětí v…

Generál Petr Pavel byl zvolen novým prezidentem České republiky

28.January » TV Polar
Novým prezidentem České republiky byl zvolen generál ve výslužbě Petr Pavel. Ve finále prezidentské volby porazil bývalého premiéra a předsedu ANO Andreje Babiše. Pavel získal po sečtení 99,9 procent okrsků měl 58,31 % hlasů, zatímco Babiš 41,68 %. …

Ředitel Slezského divadla A. Kománek rok ve funkci

28.January » TV Polar
Od ledna loňského roku stojí v čele Slezského divadla Aleš Kománek. Jak si tato instituce stojí v časech šetření? A co nového se chystá? Dozvíte se v následujícím rozhovoru.

Druhý díl dokumentu O zaniklé Karvinné je na světě, na premiéru byli lidé zvědaví

28.January » TV Polar
Příznivci historie, pamětníci, ale i mladí lidé, kteří se zajímají o život svých předků v Karviné, se dočkali volného pokračování dokumentárního filmu o zaniklé Karvinné. O první díl, který se poprvé promítal na jaře roku 2017, byl mezi lidmi mimořá…

Školák přebíhal silnici v Kravařích mimo přechod a srazilo ho auto

28.January » TV Polar
Vážné zranění utrpěl v pátek odpoledne osmiletý školák v Kravařích na Opavsku. Přebíhal silnici mimo přechod a srazilo ho auto. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník. V Kravařích srazilo auto chodce také v úterý. K této nehodě policie hledá s…
Petr Pavel - Generál Armády České republiky
Jindřich Štreit - Český dokumentární fotograf

Tato informační stránka o Bára Kelnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bára Kelnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes