15
new stories - click to show

Iva Nováková

Related to

Jihočeské nemocnice přijaly tři covidové pacienty z Karlovarského kraje

Nemocnice na jihu Čech vyhověly žádosti Národního dispečinku lůžkové péče o převzetí pacientů s velmi těžkým průběhem onemocnění covid-19 na lůžka intenzivní péče.

Lékaři řešili zranění z oslav i otravy alkoholem

JIŽNÍ ČECHY - Lékaři úrazových ambulancí jihočeských nemocnic měli poslední den roku 2020 vyšší počet ošetřených i k hospitalizaci přijatých pacientů.

Jako první se letos v jižních Čechách narodila Inna z Českých Budějovic

JIŽNÍ ČECHY - V Nemocnici České Budějovice se 52 minut po půlnoci narodilo první jihočeské miminko roku 2021, holčička Inna z Českých Budějovic. „Holčička je zdravá a má se čile k světu. Rodičům gratulujeme a přejeme vše nejlepší,“ uvedl předseda ...

Jihočeští zdravotníci čelí kvůli testům nadávkám

Představa, že se do Vánoc podaří zjistit nákazu koronavirem u všech zájemců, je nereálná, varují pracovníci odběrových míst.

Velký zájem o bezplatné antigenní testy na koronavirus v českobudějovické nemocnici způsobuje občasný kolaps rezervačního systé

Podle sdělení mluvčí českobudějovické nemocnice Ivy Novákové převyšuje počet zájemců nabízené množství termínů. Lidé se proto často nemohou on-line registrovat.

Rezervační systém na antigenní testy v českobudějovické nemocnici kolabuje

15.December » iDNES.cz
Velký zájem o bezplatné antigenní testy na koronavirus v českobudějovické nemocnici způsobuje občasný kolaps rezervačního systému. Lidé se proto často nemohou on-line registrovat.

Budějcká nemocnice bude antigenní testy na koronavirus nabízet od pátku

15.December » Budějcká Drbna
Českobudějovická nemocnice bude od pátku veřejnosti nabízet antigenní testy na koronavirus. Zájemci se mohou on-line registrovat na webu. Rezervační systém byl spuštěn v pondělí.

Koronavirus ONLINE: Babiš tepal ministry, Blatný nasadí druhého PSA a od kdy vláda přitvrdí?

14.December » Blesk.cz
Vláda by měla v pondělí odsouhlasit návrat Česka do 4. stupně protiepidemického systému PES, ministři se musí jen shodnout na datu a šíři opatření. Přijde přitvrzení od středy, nebo od pátku? Právě za vypouštění různých termínů Babiš své ministry ...

Koronavirus ONLINE: Babiš tepal ministry, Blatný chce předělat PSA a od kdy vláda přitvrdí?

14.December » Blesk.cz
Vláda by měla v pondělí odsouhlasit návrat Česka do 4. stupně protiepidemického systému PES, ministři se musí jen shodnout na datu a šíři opatření. Přijde přitvrzení od středy nebo od pátku? Právě za vypouštění různých termínů Babiš své ministry p...

Budějovická nemocnice v žebříčku českých špitálů získala nejvyšší příčku

V celostátním průzkumu společnosti HealthCare Institute Nemocnice ČR zvítězila Nemocnice České Budějovice, a.s. Po pěti letech se tak toto nejvyšší hodnocení vrací do jihočeské metropole.

Prachatická nemocnice po měsíci otevře porodnici

21.November » Seznam Zprávy
Prachatická nemocnice po měsíci otevře lůžkovou část dětského i novorozeneckého oddělení a také porodnici. Všechna pracoviště byla mimo provoz kvůli koronaviru.

Tato informační stránka o Iva Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes