Hana Kopalová

Related to

Běžci přispěli nedonošeným dětem

12.September » Boleslavský deník
Všichni ti, kteří se zúčastnili Běhu městem Mladá Boleslav, přispěli na dobrou věc. Díky nim totiž nedonošené děti, které se narodily v Klaudiánově nemocnici, dostaly speciální bodýčka. „V rámci akce mohli lidé díky sdružení Nedoklubko, organizaci...

ARO v Klaudiánově nemocnici má nového primáře

5.September » Boleslavský deník
/ROZHOVOR/ Do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi přišel nový lékař. Anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO) tak má po neuvěřitelných 28 letech nového primáře. Ivana Herolda na této vystřídal Jan Žižka. ARO funguje v Mladé Boleslavi nepře...

V Bondy centru vystavují Miminka do dlaně

Od pondělí 5. srpna je v Bondy centru výstava s názvem Miminka do dlaně přibližující náročnou práci oddělení předčasně narozených dětí Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Připravila ji nezisková organizace Nedoklubko, která už 17 let podporuj...

Klaudiánova nemocnice má opravené operační sály

Klaudiánova nemocnice se může pyšnit velkou novinkou. Místní operační sály jsou již opravené a připravené pro pacienty.

Klaudiánka bude hostit radiology z celého Česka

Na radiologickém oddělení Klaudiánovy nemocnice proběhne velká akce. Bude tady celostátní radiologický kongres, který nese název Boleslavský den 2019.

Klaudiánova nemocnice získá moderní operační sály

Modernizací procházejí nyní operační sály Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Prostory centrálních operačních sálů byly již opotřebované a nevyhovovaly hygienicko-epidemiologickým zásadám. „Obnoven musí být také částečně mobiliář, který již b...

Klaudiánova nemocnice se věnuje ženám

Mladá Boleslav – Klaudiánova nemocnice měla jednu velkou premiéru. Pořádala historicky první Den zdraví pro ženy. Akce určená pouze něžnému pohlaví se odehrála v sobotu 8. června od 10 do 16 hodin ve Vzdělávacím centru na Karmeli.

Klaudiánka se zaměří na ženy

Mladá Boleslav – Klaudiánova nemocnice přichází s novinkou. Tou bude Den zdraví pro ženy. Na první se zástupkyně něžného pohlaví mohou těšit už v sobotu 8. června ve Vzdělávacím centru na Karmeli.

Nemocnice chystá Den melanomu. Loni zachytili rakovinu

Mladá Boleslav – Klaudiánova nemocnice připravila akci s názvem Den melanomu 2019. Ten se uskuteční ve čtvrtek 30. května přímo v nemocnici.

O Velikonocích budou změny v dopravě

Mladá Boleslav - Cestující, kteří v Mladé Boleslavi používají hromadnou dopravu, se musí připravit na změny, které přinesou velikonoční svátky. Jízdní řády se totiž budou řídit prázdninovým a svátečním provozem.

Organizátorka odvolala demonstraci proti Romům ve Dvorcích. Bojí se extremistů

11.April » Seznam Zprávy
Minulou sobotu protestovalo proti přistěhovalým Romům asi 150 lidí. Demonstraci předcházel konflikt mezi obyvateli vesnice, po kterém policie obvinila tři Romy z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

Demonstrace kvůli napadení muže Romy ve Dvorcích nebude

11.April » Novinky.cz
Situace v obci Dvorce na Bruntálsku po sobotním vyhnání skupinky přistěhovalých Romů, kteří napadli místního starousedlíka, se uklidňuje. Lidé, kteří chtěli demonstrovat za to, aby obec odkoupila dům pronajatý Romům, si protest rozmysleli.

Tato informační stránka o Hana Kopalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Kopalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes