15
new stories - click to show

Zdeněk Tušl

Related to

Vakcína proti covidu má do Hradce dorazit v pondělí

27.December » Hradecký deník
V sobotu dorazila do České republiky první zásilka vakcíny proti covidu-19. Do hradecké fakultní nemocnice by část z této várky měla přijít v pondělí 28. prosince.

Tygrem ukousnutou ruku ženy se lékařům zachránit nepodařilo

15.December » iDNES.cz
Lékaři už vědí, že nedokážou zachránit ruku ženě, kterou v pondělí při hlazení přes klec napadl tygr bengálský. Nyní se soustředí na to, jak zachránit zbytek končetiny. Policie ve Chvojenci na Pardubicku nadále vyšetřuje okolnosti nešťastné události.

Špitály v Královéhradeckém kraji mají zatím lůžek dost, chybí personál

19.October » iRegiony Impuls
Nemocnice v Královéhradeckém kraji mají dostatek lůžek pro pacienty s koronavirem. Intenzivní lůžka jsou hlavně ve fakultní nemocnici. Dochází však zdravotníci, kteří by se o nemocné starali.

Další rekordní počet covidu-19, počet případů narostl za den o 151

17.October » Krkonošský deník
Počet onemocnění covid-19 na Trutnovsku nadále prudce stoupá. Během jednoho dne přibylo 151 případů, celkových počet aktivních případů koronaviru narostl na 689. Jedna osoba zemřela. Počet nakažených osob se výrazně zvýšil v celém v Královéhradeck...

Nemocnice omezují neakutní péči, chybějící zdravotníky zastoupí studenti

17.October » Hradecký deník
Pod velkým náporem pacientů s koronavirem začínají být nemocnice v hradeckém regionu. Zatímco při jarní vlně epidemie zabezpečovala veškerou péči o covidové pacienty hradecká fakultní nemocnice, nyní se už musely zapojit všechny nemocnice v kraji.

Řidič BMW Petr (†27), který zabil otce a matku holčičky (4): Problémy za něj řešil otec magnát

9.June » Expres.cz
Už měl dávno sedět, ale movitý tatínek nad ním držel ochrannou ruku! Tak okolí mluví o Petrovi N. (†27), který svou jízdou v bavoráku zavinil smrt muže (†40) a ženy (†31), kteří jeli ve druhém voze ještě s čtyřletou dcerou. Ta nyní bojuje v nemocn...

Lidé odsoudili šoféra bavoráku, který zabíjel!

2.June » Ahaonline.cz
Vlnu nenávisti vyvolala u lidí nedělní nehoda u Černožic vůči řidiči bavoráku Petru N. (†26). Při šílené jízdě zabil sebe i rodiče dívky (4). Její život visí na vlásku.

Fakultní nemocnice v Hradci Králové nemá po víc než měsíci žádného pacienta s covid-19

Ve Fakultní nemocnici Hradec Králové dnes k 15:45 hodině nebyl po více než měsíci žádný pacient s onemocněním covid-19. Ve středu byl s touto nákazou v péči lékařů fakultní nemocnice jediný pacient, ten se ale již zotavil z covidu-19 a byl přelože...

Počet testovaných se snižuje. Nakažených je stále stejně

23.April » Hradecký deník
Počet nemocných, kteří se léčí s onemocněním covid–19 ve Fakultní nemocnici Hradec Králové zůstává už několik dnů neměnný. Z devíti pacientů jsou dva na plicní ventilaci.

Počty nakažených stagnují, vyléčených přibylo

Počet nakažených koronavirem v Královéhradeckém kraji se od víkendu nezměnil. Krajští hygienici v pondělí k 17. hodině evidovali 175 lidí nakažených koronavirem.

Počet nakažených se přes víkend nezvýšil, zato uzdravených přibylo

19.April » Hradecký deník
/FOTOGALERIE/ Počet nakažených koronavirem v Královéhradeckém kraji se ani v neděli v porovnání s předchozími dvěma dny nezměnil. Podle informace královéhradeckých krajských hygieniků bylo k nedělní 17. hodině nakaženo koronavirem 175 lidí.
Nicolas Šumský - Český fotbalový záložník

Tato informační stránka o Zdeněk Tušl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Tušl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes