15
new stories - click to show

Daniela Lusková

Related to

Návštěva seniorů? Některé domovy testy nenabídnou, nemají kapacitu

1.December » Seznam Zprávy
Od soboty 5. prosince bude možné opět navštěvovat klienty domovů důchodců. Ovšem za přísných podmínek. Některé domovy už dopředu hlásí, že nebudou mít kapacitu na testování návštěv, nebo jen velmi omezenou.

Rodiny vyhlížejí pondělí. S podmínkou za 150 Kč se asi půjde za babičkou

26.November » Seznam Zprávy
Od příštího týdne by mohly začít rodiny opět navštěvovat příbuzné v sociálních zařízeních. Nejdříve jen s podmínkou, že předloží negativní test na koronavirus.

Testy ukázaly, že senioři jsou v bezpečí. Domovy se však obávají návštěv

23.November » iDNES.cz
První vlnu vládou nařízeného testování antigenními testy už má většina domovů pro seniory v Karlovarském kraji za sebou. Výsledky jsou celkem optimistické. Nyní domovy řeší, jak ochránit své obyvatele v případě povolení návštěv.

Hradecký Domov U Biřičky ukončil karanténu. V zařízení už nejsou žádní nakažení

23.November » Hradecký deník
Po více než měsíci skončila karanténa v největším domově pro seniory v Královéhradeckém kraji. Na hradecký Domov U Biřičky ji hygienici uvalili zhruba v polovině října poté, co se zde vyskytla nákaza koronavirem.

Návštěvy budeme muset testovat, říká šéfka domova seniorů. Jinou cestu nevidí

19.November » CNN Prima NEWS
Vzhledem k pozitivnímu epidemickému vývoji by v příštích dnech pro návštěvy mohly otevřít domovy pro seniory. Pro je i místopředsedkyně Asociace poskytovatelů sociálních služeb a ředitelka jednoho z domovů Daniela Lusková. Advent je podle ní na ps...

Testujme návštěvy, aby mohly k seniorům, navrhuje ředitelka domova

17.November » iDNES.cz
Senioři bez osobního kontaktu s blízkými trpí a je třeba k nim vpustit návštěvy, tvrdí Daniela Lusková. Je místopředsedkyní Asociace poskytovatelů sociálních služeb a ředitelkou Domova U Biřičky v Hradci Králové, který je největším zařízením svého...

Riskovat a otevřít pro návštěvy? Domovy pro seniory řeší nastávající advent

14.November » Seznam Zprávy
Nový protiepidemický systém i příslib z ministerstva zdravotnictví dávají naději, že by mohlo dojít během adventu k částečnému otevření domovů seniorů pro návštěvy. Ředitelé to vítají, zároveň se toho i obávají.

Vir zasáhl polovinu domovů pro seniory v hradeckém kraji, shánějí posily

13.November » iRegiony Impuls
Polovina domovů pro seniory v Královéhradeckém kraji se potýká s nákazou novým koronavirem. Nemoc se rozšířila mezi personálem i klienty ve 37 zařízeních. Očekává se, že plošné testy odhalí nemoc u dalších zaměstnanců. Ředitelé proto shánějí, kdo ...

Nákaza v Domově U Biřičky pomalu ustupuje

12.November » Hradecký deník
UŽ čtvrtým týdnem je kvůli výskytu onemocnění covid-19 v karanténě hradecký Domov U Biřičky. V největším domovu pro seniory v Královéhradeckém kraji se koronavirus začal šířit v druhé polovině října. První kolo plošných testů odhalilo nákazu u zhr...

Po Novém roce se s penězi na covid asi nepočítá, kritizuje Hollan úředníky

12.November » Seznam Zprávy
Aktivista Matěj Hollan obvinil na sociální síti Ministerstvo práce a sociálních věcí z krátkozrakosti vůči koronaviru, když neplánuje testy v sociálních službách na příští rok. Podle ministerstva jde o elementární nepochopení.

Domovy musí povinně testovat, testy k ním zatím nedorazily

9.November » Hradecký deník
Ve středu mělo ve všech zařízeních sociálních služeb jako jsou domovy seniorů, léčebny dlouhodobě nemocných a dalších začít povinné plošné testování klientů a zaměstnanců na covid-19. Antigenní testy se mají opakovat jednou za pět dní. Pokud zaříz...

Domovy seniorů: Nevíme, proč seniory trápit testy. Navíc personál padá únavou

4.November » Seznam Zprávy
Plošné testování na koronavirus v domovech pro seniory má zabránit šíření koronaviru v nejcitlivějších místech. Naráží ale hned na několik problémů. Od nedostatku personálu až po nedůvěru klientů.
Brian May - Britský rockový kytarista

Tato informační stránka o Daniela Lusková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Lusková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes