Gabriela Nekolová

Related to

AKTUÁLNĚ OBRAZEM: V Mostě se otevírá Bridge 714, nové centrum pro inovace, práci i zábavu

25.September » e-mostecko.cz
Most - V Mostě se otevírá nové inovační a vzdělávací centrum, jmenuje se Bridge 714. Hostům se rekonstruované prostory dříve chátrající budovy představily ve středu v podvečer. Heslo, přestavující Bridge 714, se skládá ze tří slov – work, life, ba...

VIDEO: RE:START podpoří rozvoj zdravotnictví ve strukturálně postižených regionech

12.September » e-mostecko.cz
Ústecký kraj - Zdraví je to nejcennější, co člověk ve svém životě má, a tak i kvalita a dostupnost zdravotnictví přímo ovlivňuje život obyvatel. Životní úroveň a kvalita života je přitom hůře hodnocena ve strukturálně postižených krajích, jimiž js...

Uhelné regiony se těší stále větší pozornosti. V budoucnu by mohly získat více financí

8.August » EurActiv.cz
České uhelné regiony – Ústecký, Moravskoslezský a Karlovarský kraj – ekonomicky zaostávají za svými sousedy. Všímá si toho nejen česká vláda, ale i Evropská unie, a v budoucnu by se proto mohly oblasti těšit ze zvláštní finanční podpory.

Cílem RE:STARTu je přeměna regionů

7.August » iUHLI.cz
Co všechno by měl v Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji, které poznamenala dlouhodobá těžba uhlí, změnit program ministerstva pro místní rozvoj RE:START, vysvětlila v rozhovoru pro iUHLI.cz manažerka programu Gabriela Nekolová.

Tato informační stránka o Gabriela Nekolová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Nekolová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes