Jaromír Franta

Related to

Franta: Situace ještě není zoufalá

7.September » iUHLI.cz
Útlum těžby hnědého uhlí a celosvětový trend odklonu od tradičních zdrojů energie se naplno dotýká především Ústeckého, Karlovarského a Moravskoslezského kraje. Před hornickými odbory je nelehký úkol v současné situaci horníkům pomoci. Jak vidí os...

Odboráři vystoupili proti aktivistům: Obtěžujete pracující horníky, nemáte žádné nápady

6.September » e-chomutovsko.cz
Mostecko, Ústecký kraj – Na pomezí Mostecka a Chomutovska pokračovaly první víkendový den protesty aktivistů, kteří chtějí skončit s uhelným průmyslem. Odboráři kontrují: Nic nám nenabízíte, vzkázali demonstrující mládeži, která již poněkolikáté o...

„Limity jsme my“ překrucují pravdu, případně rovnou lžou

4.September » iUHLI.cz
Pohled na stránky zvoucí na protiuhelné akce tento víkend je pohledem do dogmatického světa zelené pravdy. Jenže pravda nemůže být zelená, ale jen pravdivá.

LEPŠÍ SEVER: Čeká nás další krize, nabízíme nové, ale zkušené tváře

29.June » e-chomutovsko.cz
Ústí nad Labem - Představitelé projektu LEPŠÍ SEVER, který sdružuje ČSSD, ProMOST, Ústecké fórum občanů a nezávislé kandidáty, zveřejnili v pondělí dopoledne na tiskové konferenci v Ústí nad Labem hlavní témata své kampaně a také další osobnosti, ...

V lomu ČSA na Mostecku skončí přes 200 horníků. Další uplatnění mají těžaři pro zhruba pětinu z nich

22.April » iROZHLAS
V hnědouhelném lomu ČSA na Mostecku skončí přes 200 horníků, kteří těžili uhlí hlubinným způsobem v bočních svazích lomu. Zhruba pětina pracovníci může přejít do dalších firem ze skupiny Sev.en Energy. Propuštění zaměstnanci dostanou odstupné a po...

Uhelná komise musí práci odevzdat později

20.April » iUHLI.cz
„Termín pro odevzdání závěrů Uhelné komise se musí posunout o měsíce,“ uvedl v rozhovoru pro iUHLI.cz její člen Jaromír Franta, který v komisi zastupuje odborové svazy.

Jak pracuje Uhelná komise ve stavu nouze?

16.April » iUHLI.cz
Stihne Uhelná komise odevzdat své závěry v září, jak předpokládá vláda, nebo se termín bude kvůli pandemii koronaviru a stavu nouze posouvat? Podle zjištění iUHLI.cz je pravděpodobnější druhá varianta.

Vynucený konec uhlí je nebezpečný experiment

24.September » iUHLI.cz
„Elektřina bude vzácná, drahá a pro mnoho občanů nedostupná,“ předpovídá jediný zástupce odborů v Uhelné komisi Jaromír Franta, předseda OS PHGN.

Co napovídá složení Uhelné komise II?

13.September » iUHLI.cz
Sedmnáct z devatenácti členů Uhelné komise již prezentovalo principy, ze kterých budou vycházet při své práci. Co se z nich dá vyčíst o tom, podle čeho se budou rozhodovat?

Politici hledají s podnikateli, ekology a vědci cestu k ‚uhelnému exitu‘. Jak ho chtějí dosáhnout?

3.September » iROZHLAS
Vláda minulý týden představila členy komise, která má rozhodnout o českém „uhelném exitu“. Má celkem devatenáct členů. Server iROZHLAS.cz je oslovil s dotazy, čeho chtějí dosáhnout.

Uhelná komise nesmí pracovat v režii ekologů

17.July » iUHLI.cz
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) chce po vzoru Německa ustavit uhelnou komisi. O tom, zda a proč by v..

Tato informační stránka o Jaromír Franta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Franta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes