Jaromír Franta

Vztahuje se k

Franta: Česko ani Evropa planetu nezachrání

20.února » iUHLI.cz
Dnes na otázky iUHLI.cz na téma budoucnost využívání uhlí v Česku odpovídá místopředseda Odborového svazu pracovníků hornictví, geologie a naftového průmyslu Jaromír Franta.

Odboráři OKD diskutovali na sněmu

30.listopadu » iUHLI.cz
V Horní Suché v Dělnickém domě se konal XII. sněm Sdružení hornických odborů OKD (SHO). Jednání se zúčastnilo 58 delegátů.

Těžební odbory se dohodly se zaměstnavateli

23.listopadu » iUHLI.cz
Těžební odvětví má novou odvětvovou smlouvu platnou od 1. ledna 2018 do 31. prosince 2022. O tom, jak vyjednávání probíhalo, hovořil s šéfem vyjednávacího..

Franta: V uhlí věřím, i když výhledy nejsou růžové

23.prosince » iUHLI.cz
Hornickou uniformu předsedy Sdružení odborových organizací Czech Coal Group Jaromíra Franty zdobí od letošního prosince medaile Jiřího Agricoly.

Babiš prohrál. Kompenzace dostanou všichni horníci

5.října » iUHLI.cz
Vláda na svém dnešním zasedání těsnou většinou posvětila dlouho odkládanou finanční podporu pro zaměstnance lomu ČSA, kteří kvůli neprolomení limitů přijdou v následujících letech o práci.

Katastrofa na Mostecku se nekoná. Horníci práci dostanou, ale za míň

31.července » iDNES.cz
Útlum těžby hnědého uhlí na Mostecku připraví o práci zhruba dva tisíce lidí. Část z nich odejde do předčasného nebo regulérního důchodu, další by zase měli najít práci jinde. Zhruba pět set lidí však bude mít problém. Další články k tématu: Propu...

Propuštění horníci si platově výrazně pohorší

31.července » iUHLI.cz
Útlum těžby hnědého uhlí na Mostecku připraví o práci zhruba dva tisíce lidí. Část z nich odejde do předčasného nebo regulérního důchodu, další by zase měli najít práci jinde, ovšem za nižší mzdy. Zhruba pět set lidí však bude mít problém.

Vláda odložila jednání o kompenzacích

28.července » iUHLI.cz
Vláda odložila rozhodnutí o možných kompenzacích pro propuštěné horníky na své příští jednání, které je na programu 24. srpna. Novinářům to během jednání kabinetu řekl ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD).

Franta: Babišův odpor ke kompenzacím je hloupý

19.července » iUHLI.cz
Téma kompenzací pro zaměstnance lomu ČSA budí emoce nejen ve vládě, ale zejména u těch, kterých se bytostně týká – u mosteckých horníků.

Premiér: Vláda projedná kompenzace pro mostecké horníky na konci července

12.července » Mostecký deník
Jirkov – Vláda znovu projedná příspěvek pro propuštěné zaměstnance v hornictví na Mostecku na konci července. Dnes to v Jirkově řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Vláda v květnu schválila příspěvek pro zaměstnance OKD, mostečtí horníci z původn...

V červenci vláda projedná kompenzace pro Mostecko

12.července » iUHLI.cz
Vláda znovu projedná příspěvek pro propuštěné zaměstnance v hornictví na Mostecku na konci července. Po jednání s horníky to dnes v Jirkově na Chomutovsku řekl premiér Bohuslav Sobotka.
Jaroslav Zavadil - Český odborový předák
Michaela Jílková - Česká novinářka a moderátorka

Tato informační stránka o Jaromír Franta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Franta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes