15
new stories - click to show

Zdeněk Matouš

Related to

Bývalý náměstek hejtmana Matouš nastupuje do teplického muzea, rada ho chce odvolat

1.December » HlidaciPes.org
Vedení Regionálního muzea v Teplicích se dnes ujímá bývalý náměstek hejtmana Ústeckého kraje Zdeněk Matouš. Toho vybrala ještě bývalá krajská rada krátce před volbami a jde o nejkontroverznější konkurs, který chce nové vedení kraje přesoutěžit. Sá...

Exnáměstek nastupuje do muzea. Nové vedení kraje řeší, jak ho odvolat

1.December » iDNES.cz
Bývalý náměstek ústeckého hejtmana a starosta Krupky Zdeněk Matouš (dříve ČSSD, nyní Lepší sever) je ode dneška ředitelem teplického muzea. Vyhrál výběrové řízení, které však od začátku budilo pochyby. Nové vedení kraje konkurz nejspíše zruší. Je ...

Nové vedení kraje přeobsazuje posty, míří i k opakování výběrových řízení

30.November » Litoměřický deník
Bývalý hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček razanci zásahů kritizuje, politologovi dávají smysl.

Do roka by v bývalém hotelu v centru Krupky mohlo být 19 bytů pro seniory

24.November » ČRo Sever
Rekonstrukci bývalého hotelu Horal na byty pro seniory zhruba za 38 milionů korun zaplatí město Krupka z větší části z úvěru ve výši téměř 33 milionů korun.

Po vlně kritiky zastupitelé stopli podezřelý prodej pozemků v Krupce

23.November » iDNES.cz
Zastupitelé Krupky na Teplicku zrušili své usnesení z poloviny září, v němž schválili prodej lukrativního pozemku v Unčíně za cenu 250 korun za metr čtvereční. Prodejem nezasíťované parcely o rozloze přes 10 tisíc metrů čtverečních se zabývá policie.

Nové konkurzy na ředitele dvou galerií a muzea. Vedení Ústeckého kraje chce vyhlásit výběrové řízení

20.November » Náš REGION
Nové vedení Ústeckého kraje chce vybrat nové ředitele teplického muzea a galerií v Lounech a Litoměřicích. Řekl to hejtman Jan Schiller (ANO). Současní tři ředitelé příspěvkových organizací kraje nastoupili do...

Krupka prodala pozemky pod cenou lidem z radnice

18.November » Seznam Zprávy
Město Krupka na Teplicku prodala výrazně pod cenou parcely. Rozdělili si je lidé z radnice a jejich příbuzní. Opozice se chce obrátit na ministerstvo vnitra a státní zastupitelství.

Krupka údajně prodala pod cenou parcely lidem z radnice a jejich příbuzným

18.November » Lidovky.cz
Město Krupka na Teplicku prodala výrazně pod cenou parcely. Rozdělili si je lidé z radnice a jejich příbuzní. Opozice se chce obrátit na ministerstvo vnitra a státní zastupitelství. Informoval o tom ve středu server iRozhlas.

Ústecký kraj dokončil Labskou stezku

5.November » Novinky.cz
Výstavbu Labské stezky dokončil v uplynulých dnech Ústecký kraj. Budování oblíbené cyklostezky skončilo stavbou dvou posledních úseků v jižní části kraje. Za posledních deset let stála stavba cyklostezky v regionu stovky milionů korun.

Cyklisté mohou od začátku listopadu projet celou Labskou cyklostezku bez omezení

1.November » ČRo Sever
Labská stezka, která měří od hranice s Německem po hranici se Středočeským krajem devadesát šest kilometrů, byla s posledním říjnovým dnem dokončena.

Stavba Labské stezky v Ústeckém kraji je hotová

31.October » ČeskéNoviny.cz
Račice (Litoměřicko) - Výstavba Labské stezky, která měří od hranice s Německem po hranici se Středočeským krajem 96 kilometrů, byla dnešním dnem dokončena. Za deset let do ní kraj...

Stavba Labské stezky v Ústeckém kraji je hotová

31.October » Seznam Zprávy
Výstavba Labské stezky, která měří od hranice s Německem po hranici se Středočeským krajem 96 kilometrů, byla dokončena.

Tato informační stránka o Zdeněk Matouš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Matouš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes