15
new stories - click to show

Jiřina Jílková

Related to

Zesnula profesorka Jiřina Jílková

23.June » Vláda ČR
Dne 21. 6. 2022 náhle skonala prof. Ing. Jiřina Jílková, CSc. – předsedkyně Pracovní komise pro hodnocení dopadů regulace Legislativní rady vlády ČR.

Duální studium - flexibilní forma vzdělávání

Dne 20.dubna 2022 se na Fakultě sociálně ekonomické UJEP uskuteční setkání zaměřené na duální studium. Hlavním tématem bude využití zkušeností spolkové země Sasko pro profesně zaměřené studijní programy na vysokých školách v České republice.

Kdo, nebo co rozhodne o konci uhlí v Česku?

23.July » iUHLI.cz
Rozhodne o termínu konce uhlí povolenkami deformovaný trh, nebo vláda na základě doporučení Uhelné komise? Ve hře je bezpečnost dodávek elektřiny a tepla.

Komise: Pro konec uhlí v roce 2033 nejsou reálné důvody

1.March » iUHLI.cz
Žádný nový důvod, proč by Česko mohlo ukončit používání uhlí dřív, než v roce 2038, jak loni v prosinci doporučila Uhelná komise, se dosud neobjevil. Část ministrů přesto chce hlasovat pro dřívější termín.

Uhelná komise v září zprávu vydá jen těžko

4.May » iUHLI.cz
Pracovní skupiny nepracují, dubnové zasedání komise kvůli karanténě neproběhlo. Rozhodnutí o posunu termínů je na předsedajících ministrech. „Harmonogram odchodu od uhlí bude ekonomickými dopady epidemie koronaviru patrně ovlivněn,“ říká v rozhovoru…

Hravě o vodě a klimatické změně – bezedná inspirace pro učitele ZŠ

12.March » adam.cz
Rádi bychom Vás informovali o vzniku nového inovativního výukového materiálu Water Agent V003 a o navazujícím projektu Wat.Edu...

V Uhelné komisi se zatím vymezují pozice

30.October » iUHLI.cz
Hlavní práce Uhelné komise proběhne v pracovních skupinách. „Pokud budou k závěrům chybět podložené argumenty, budu je požadovat,“ říká Jiřina Jílková, členka Uhelné komise z Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.
Jan Macháček - Český novinář a hudebník
Richard Brabec - Politik, člen hnutí ANO 2011

Tato informační stránka o Jiřina Jílková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Jílková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes