15
new stories - click to show

František Hrdlička

Related to

Sev.en Energy chystá první solární elektrárnu na vodě

18.January » iUHLI.cz
Skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače chystá na jezeře Marcela na rekultivované výsypce poblíž dosud činného velkolomu ČSA první plovoucí elektrárnu o výkonu jednoho megawattu.

Pavel Tykač chystá první solární elektrárnu na vodě

15.January » Seznam Zprávy
Mluví se o tom už dlouho, teď plán získává konkrétní podobu. V Podkrušnohoří mají po ukončení těžby uhlí vzniknout nová jezera, na nichž lze stavět plovoucí solární parky. První projekt už je na stole.

Velká Feninova zpověď o zmařeném talentu i rapu: Návrat? Jedině do ligy

20.December » iSport.cz
Mezi mladou generací poslouchající rap byste populárnějšího fotbalistu hledali jen těžko. Někdejší obrovský talent Martin Fenin se stal v hip hopové subkultuře v podstatě legendou. A to jen díky tracku „Swag Martin Fenin“ od rappera Cashanova Bulh...

Vědec z uhelné komise: Jádra potřebujeme víc, jinak s uhlím skončit nelze

5.December » Seznam Zprávy
Uhelná komise v pátek rozhodla, že by Česko mělo skončit se spalováním uhlí v roce 2038. Verdikt komentuje profesor František Hrdlička z Ústavu energetiky Strojní fakulty ČVUT.

Komentář: Konec uhlí v roce 2038? Jen bezobsažné gesto, cíl je v husté mlze

5.December » Seznam Zprávy
Uhelná komise rozhodla o tom, že doporučí vládě jako termín českého odchodu od uhlí rok 2038. Dlouho očekávaný verdikt není ničím víc než bezobsažným gestem.

Konec uhlí v Česku: Uhelná komise vaří z vody, nemá všechny analýzy

4.December » Seznam Zprávy
Uhelná komise má v pátek oznámit, kdy Česko skončí se spalováním uhlí. Pořád ale není jisté, jestli 19 komisařů nějaký závěr odhlasuje: názorové neshody trvají, nejistota roste.

Neudělejte fatální chybu, varují odborníci komisi

3.December » iUHLI.cz
Už zítra zřejmě Uhelná komise doporučí Babišově vládě termín, kdy by v Česku měla skončit těžba a spalování hnědého uhlí v teplárnách a elektrárnách. Nejčastěji se mluví o roce 2038. Odborníci ale varují, že za uhlí zatím nemáme náhradu.

Člen komise: Možný posun jaderného tendru rozsypal uhelné scénáře

2.December » ČeskéNoviny.cz
Praha - Slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který hovořil o možném posunutí tendru na nový jaderný blok v Jaderné elektrárně Dukovany, rozsypala plánované scénáře útlumu uhlí v...

Člen komise: Možný posun jaderného tendru rozsypal uhelné scénáře

2.December » OEnergetice.cz
Slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který hovořil o možném posunutí tendru na nový jaderný blok v Jaderné elektrárně Dukovany, rozsypala plánované scénáře útlumu uhlí v Česku. Takzvaná uhelná komise v pátek možná nestanoví konkrétní datum, jak by...

Uhelná komise možná odloží své hlasování

2.December » iUHLI.cz
Slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který hovořil o možném posunutí tendru na nový jaderný blok v Jaderné elektrárně Dukovany, rozsypala plánované scénáře útlumu uhlí v Česku.

Konec uhlí se kvůli Dukovanům odkládá na neurčito, tvrdí člen uhelné komise

2.December » iDNES.cz
Slova premiéra Andreje Babiše, který hovořil o možném posunutí tendru na nový jaderný blok v Jaderné elektrárně Dukovany, rozsypala plánované scénáře útlumu uhlí v Česku. Uvedl to energetik František Hrdlička z takzvané uhelné komise. Ta podle něj...

Zápis č. 6/2020 ze zasedání představenstva 19. listopadu 2020

27.November » ČKAIT
Zápis č. 6/2020 ze zasedání představenstva 19. listopadu 2020 AdminRH 27. 11. 2020 Zápis č. 6/2020 ze zasedání představenstva 19. listopadu 2020 Datum a začátek jednání: 19. listopadu 2020, 10:00 hodin. Místo konání: zasedací místnost, Sokolská 14...

Tato informační stránka o František Hrdlička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Hrdlička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes