15
new stories - click to show

Martin Balej

Related to

Univerzitní stromek letos obdaruje naše zdravotníky

30.November » prvnizpravy.cz
Tradiční rozsvícení Vánočního stromu UJEP se stejně jako většina dalších společenských akcí odehrálo v tomto roce bez diváků.

Přírodovědecká fakulta ústecké univerzity slaví patnáct let existence

6.November » Ústecký deník
Přírodovědecká fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem slaví. Právě si připomíná patnáct let své existence.

UJEP podepsala smlouvu s přední biofarmaceutickou společností

24.October » prvnizpravy.cz
Digitalizace a další technologické trendy a potřeby firem a společností z nich plynoucí vyžadují rychlou reakci vysokých škol a jejich vzdělávacích a výzkumných aktivit.

Ústecká univerzita zahájila akademický rok distančním studiem

1.October » ČRo Sever
Na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem začíná 1. října nový akademický rok. Studenti ale do učeben nezamíří kvůli omezení šíření koronaviru.

Ústecká univerzita zavírá brány. Osm tisíc studentů se bude učit on-line

30.September » Ústecký deník
Na osm tisíc studentů Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem zůstane doma. Fakulty totiž musejí minimálně na měsíc zavřít kvůli nákaze koronavirem. Rozhodli o tom hygienici.

Přírodovědné centrum univerzity v Ústí za miliardu je hotové

23.September » Seznam Zprávy
Nové Centrum přírodovědných a technických studií v kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem za bezmála miliardu korun je připraveno na akademický rok.

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem dostavěla Centrum přírodovědných a technických oborů. Stěhují se tam dvě f

23.September » ČRo Sever
Do budovy Centra přírodovědných a technických oborů v kampusu univerzity v Ústí nad Labem se stěhuje Přírodovědecká fakulta a Fakulta životního prostředí.

Do nové budovy kampusu ústecké univerzity se stěhují dvě fakulty

23.September » ČRo Sever
Do budovy Centra přírodovědných a technických oborů v kampusu univerzity v Ústí nad Labem se stěhuje Přírodovědecká fakulta a Fakulta životního prostředí.

V Kampusu UJEP se začne stavět Centrum materiálů, mechaniky a tec...

24.June » E-ÚSTÍ.CZ
Dne 25. 6. 2020 od 10:15 do 11:30 h proběhne oficiální zahájení, slavnostní poklep na základní kámen, výstavby budovy CEMMTECH v areálu Kampusu UJEP na adrese Pasteurova 7 v Ústí nad Labem. Fakticky ale již práce na výstavbě nového objektu...

V Kampusu UJEP se začne stavět Centrum materiálů, mechaniky a technologií. Kdy má být hotovo?

24.June » e-chomutovsko.cz
Ústí nad Labem - Fakulta strojního inženýrství Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem bude mít do roku 2022 zbudovány adekvátní prostory odpovídající jejím představám a plánům rozvoje. Nový objekt, který je prakticky dostavbou stávající budovy ...

Slavnostní zahájení výstavby další budovy v Kampusu UJEP

23.June » prvnizpravy.cz
Fakulta strojního inženýrství Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem bude mít do roku 2022 zbudovány adekvátní prostory odpovídající jejím představám a plánům rozvoje.

Tato informační stránka o Martin Balej zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Balej" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes