15
new stories - click to show

Yvona Fajtová

Related to

Ostrava hledá investora pro území Rezidence Stodolní

17:56 » TV Polar
Ostrava hledá vhodného investora, která koupí nemovitosti na území "Rezidence Stodolní". Následně je zrekonstruuje a případně dostaví části, které se nabízejí v předběžném návrhu. Hodnota nemovitostí o rozloze 3 747 metrů čtverečních byla podle zn...

Jak se bude rozvíjet centrum Ostravy? Napoví dotazník, který je k dispozici lidem

20:17 » TV Polar
Pokud vám není lhostejné, jak bude v budoucnu vypadat obvod Moravská Ostrava a Přívoz, máte možnost to ovlivnit právě teď. Stačí vyplnit dotazník, jehož cenná data se promítnou do tvorby strategického plánu. Tan je rozdělen do dvou částí. Analytic...

Muž v Ostravě jel načerno, poškodil tramvaj a chtěl utéct, chytili ho strážníci

19:11 » TV Polar
Cestující bez jízdenky, který odmítá opustit tramvaj. Takovou informaci dostali v pátek brzy ráno strážníci v Ostravě. Když dorazili na místo, muž vykopnul skleněnou výplň dveří tramvaje a chtěl utéct. Nakonec skončil v poutech.

Primátor Ostravy a Drážďan se setkali na radnici v Ostravě. Partnerství už trvá 50 let.

17.September » TV Polar
Primátor Ostravy Tomáš Macura se v pátek sešel v budově radnice s delegací primátora Drážďan Dirkem Hilbertem. Partnerství mezi oběma městy trvá už padesát let.

Důl Jindřich je další kompletně revitalizovanou zastávkou v Ostravě

17.September » TV Polar
Ostravané se dočkali proměny další frekventované zastávky. Důl Jindřich s kompletně novou tváří a nejmodernějšími prvky. Od přístřešku přes zábradlí, lavičky, označník až po odpadkové koše. Nové vybavení přináší jednotný standard i vyšší esteticko...

Končí provoz parkoviště u ostravské nemocnice, začne příprava na stavbu parkovacího domu

17.September » TV Polar
V pátku 17. září končí provoz veřejného parkoviště před Městskou nemocnicí Ostrava. V dalších dnech pak bude vyklizeno stanoviště obsluhy a parkovací plocha se bude připravovat na předání obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a následně na stavbu parko...

Stavební pozemky Pod Skalkou prodává město realitní společnosti

17.September » TV Polar
Zastupitelstvo odsouhlasilo prodej pozemků Pod Skalkou určených pro výstavbu rodinných domů. Do vyhlášeného nabídkového řízení se přihlásil jeden zájemce - realitní společnost ze Vsetína.

Chata Prašivá slouží turistům už 100 let, lidé ji znají i díky medvědovi

17.September » TV Polar
Chata Prašivá pod stejnojmenným beskydským vrcholem slaví 100 let. Stavět se sice měla už počátkem minulého století, kvůli I. světové válce však byla otevřena až v září 1921.

Žhář z Bohumína přijal nabídku na doživotí, o život připravil 11 lidí

17.September » TV Polar
Žhář z Bohumína chce jít do vězení na doživotí. V pátek přijal nabídku trestu od státního zástupce. Loni v létě podpálil byt, ve kterém zrovna probíhala rodinná oslava. O život přišlo 11 lidí. Muž se přiznal k vraždě i obecnému ohrožení a chce se ...

Řidiče i odborníky rozděluje na dva tábory novela, která upravuje předjíždění cyklistů

17.September » TV Polar
Od poloviny příštího roku začne platit, že řidiči budou muset dodržovat při předjíždění cyklistů vzdálenost 1,5 metru. Zeptali jsme se, jak se nápad zákonodárců dívá krajský koordinátor BESIPU, ale i samotní řidiči.

Minulost Kravařska provází legenda o vlkodlakovi, ožila v Muzeu Novojičínska

17.September » TV Polar
S novým projektem, který návštěvníky zavede do zaniklého světa mýtů dávného Kravařska, přichází Muzeum Novojičínska. Impulsem byl mimo jiné nález pověsti o vlkodlakovi, který údajně řádil v nedalekých lesích.

Prvňáky ze ZŠ Komenského stmelil dvoudenní adaptační pobyt na horách

16.September » TV Polar
Základní škola Komenského ve Frýdlantě nad Ostravicí uspořádala další ročník adaptačního pobytu pro své nové žáky. Prvňáci společně strávili dva dny v Malenovicích.
Leoš Janáček - Český hudební skladatel
Forum Nová Karolina - Zábavní a nákupní centrum
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Yvona Fajtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvona Fajtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes