Ondřej Havelka

Vztahuje se k

Biograf Český ráj v Jičíně je nový i starý současně. Po opravě má opět podobu z první republiky

15.června » ČRo Hradec Králové
V Jičíně se po náročné opravě otevřel biograf Český ráj. Dnes bude poprvé po více jak roční pauze promítat. Jak se kino změnilo, to zajímalo i reportérku Kateřinu Kohoutovou, která se dostala do všech prostor a zákoutí.

Činohra Národního divadla - Národní divadlo - "V rytmu swingu buší srdce mé"

10.června » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Na dva dny ovládl město festival Zámostí

6.června » Horácké noviny
TŘEBÍČ (pch) - Nejen hudba, ale i divadla, workshopy, performance, filmy a spoustu dalšího, to je letní kulturní festival Zámostí, který první dva dny letošního června opět ovládl Třebíč. Na stage na Podzámecké nivě se během dvou dnů vystřídala sp...

Červnová Beseda: Lenka Nová, Langmajer s Gondíkovou i Simon Rattle v kině

1.června » Region Plzeň
Lenka Nová vyráží na nové tour a jednu zastávku má naplánovanou i v Plzni. Na konci června (21. 6.) můžete na zahradě Měšťanské besedy vidět a hlavně slyšet její nový projekt pojmenovaný Ve dvou tour 2018.

Výstava operních kostýmů k 450. narozeninám zámku v Litomyšli

1.června » Novinky.cz
Reprezentační sály zámku v Litomyšli doplnila od 1. června do 31. srpna výstava Krása (v) kostýmu. Mimořádná výstava zahrnuje výběr nejkrásnějších operních kostýmů z Národního divadla.

Krása (v) kostýmu - výstava nejkrásnějších operních kostýmů z Národního divadla na zámku v Litomyšli

1.června » www.kudyznudy.cz
Reprezentační sály zámku v Litomyšli doplní od 1. června do 31. srpna 2018 výstava Krása (v) kostýmu. Mimořádná výstava zahrnující výběr nejkrásnějších operních kostýmů z Národního divadla. Akce probíhá: 1. 6. 2018 - 31. 8. 2018

Tančit, protestovat nebo smát se? Víkend dává každému na výběr

31.května » Třebíčský deník
Třebíč - Kdo se chce hudbou pobavit a tančit, vyrazí o víkendu na Zámostí. Kdo chce hudbou protestovat, může na Protest Fest. A kdo se chce zasmát, pro toho jako ušitá Oslaviáda.

Třebíč o víkendu roztančí Ondřej Havelka nebo Bára Poláková

30.května » Třebíčský deník
Třebíč - Posledních pár dní zbývá, než se na Podzámecké nivě rozezní kytary a roztančí návštěvníci. První červnový víkend totiž už tradičně patří hudebnímu a kulturnímu festivalu Zámostí.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

V roce 1917, tedy přesně před sto lety, byly pořízeny první křaplavky s hudbou jazzovou (rozuměj šelakové desky, jež - jak znalci a pamětníci potvrdí

Na Folkové prázdniny přijíždějí osobnosti české a slovenské folkové, rockové, ...

29.května » FOLKtime
Přijíždějí na Folkovky jednak jako ti, kteří na festival pro své umění patří, ale také jako osobnosti, bez kterých by obraz české folkové, rockové, bluegrassové a písničkářské scény nenabyl dokonalosti. Říkáme české, přesto myslíme i na slovenskou...

Zámostí - Třebíč

28.května » Informuji.cz
Zámostí 2018 nabídne Ondřeje Havelku a zbrusu novou scénu Červen, léto,... | Třebíč - (2018-06-01 00:00:00 - 2018-06-02 00:00:00)

Opera Národního divadla - Národní divadlo - "Příhody lišky Bystroušky"

28.května » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Tato informační stránka o Ondřej Havelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Havelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes