15
new stories - click to show

Tomáš Tikal

Related to

V MS kraji stále velmi rychle přibývá koronavirových onemocnění. Nemoc šíří především děti

15:05 » TV Polar
Epidemiologická situace v MS kraji se rychle zhoršuje a osob s pozitivním koronavirem přibývá stále rychleji. Náš region patří k nejpostiženějším z celé země a proto odborníci znovu vyzývají k očkování. Plánované uzavření velkokapacitního očkovací...

Nová voliéra v ZOO Ostrava se stala stavbou roku. Zvolila ji veřejnost

15:05 » TV Polar
Moravskoslezskému kraji se nebývale dařilo při oceňování povedených staveb za rok 2021. Z 35 ocenění putuje do našeho regionu hned 5 a mezi nimi i unikátní provedení voliéry La Pampa v ZOO Ostrava. Tu si mezi nejlepšími projekty z celé země vybral...

O Den otevřených dveří Technických služeb ve Frýdku-Místku byl velký zájem

14:25 » TV Polar
116 návštěvníků se přišlo v sobotu podívat do areálu Technických služeb ve Frýdku-Místku. Pořádal se tam totiž Den otevřených dveří. Děti měly největší radost z techniky, kterou si mohly vyzkoušet a dospělí se zase dozvěděli, jak velký je rozhas p...

Ilustrace a návrhy oděvů inspirované ikonickými místy Ostravy-Jihu. Práce studentů překvapily

14:25 » TV Polar
V kulturním domě Akord jsou k vidění fotografie, ilustrace a malby ikonických míst Ostravy-Jihu. Jde o zcela netradiční práce studentů Střední školy uměleckých řemesel a vystaveno jich je tady sedm desítek.

Hokejové naděje v Novém Jičíně odbourávaly největší slabinu

13:11 » TV Polar
Talentovaní hráči z moravských hokejových klubů, kteří by se mohli ucházet o reprezentaci, absolvovali dovednostní kemp na novojičínském ledu. Přípravu zaměřili na největší slabinu - střelbu na bránu.

Mladí talenti natočili krátký dokument o Frýdku-Místku, v celostátní soutěži skončil druhý

12:35 » TV Polar
Šestice mladých talentů z Frýdku-Místku se zapojila do celostátní filmové soutěže. Čtyři měsíce natáčeli na mobilní telefon krátký dokument na téma Moje město. Na filmovém festivalu FEBIOFEST a ním pak vybojovali před porotou krásné druhé místo.

Žáci havířovských škol se seznámili s životem nevidomých lidí

12:35 » TV Polar
Havířovští školáci si mohli povykládat s nevidomou paní, která velmi spoléhá na svého vodícího psa. Zároveň se zavázanýma očima museli pít, jíst a pohybovat se po budově. Děti si odnesly mnoho zajímavých zkušeností.

ENERGIE A KRAJ: Co přinese Green Deal České republice?

11:21 » TV Polar
Významní zástupci energetiky v ČR diskutovali mimo jiné na téma Green Deal neboli Zelená dohoda pro Evropu. Ta má zajistit přechod na udržitelnější a ekologičtější hospodaření bez toho, aby se zvyšovalo využívání přírodních zdrojů.

Křižovatka na Slezské ve Frýdku-Místku už je opravena, i Koloredovský most, nájezdy na estakádu finišují

10:46 » TV Polar
Projet autem přes Frýdek-Místek není v poslední době vůbec jednoduché. Kromě výstavby obchvatu byly v posledních měsících v plném proudu práce na třech důležitých dopravních úsecích. Dvě stavby už jsou hotové a třetí finišuje.

Tři desítky let vzdělávání připomněla soukromá škola Educa na konferenci

10:45 » TV Polar
Automatizace a robotika. To bylo téma dalšího ročníku konference Rozvoj Novojičínska, kterou pořádala střední škola Educa. Kromě toho odborný seminář připomněl i další podstatnou věc - 30 let fungování této soukromé školy.

Lidé své zdraví řeší, prevenci v nemocnici po roční pauze vítali

10:45 » TV Polar
Novojičínská nemocnice připravila Den prevence. Lidé se o své zdraví zajímali a přicházeli ve velkém počtu. Nejčastěji si nechávali zjistit cholesterol, a řady se tvořily také u měření tělesného tuku.

Lidé své zdraví řeší, prevenci v nemocnici vítali

10:11 » TV Polar
Novojičínská nemocnice připravila Den prevence. Lidé se o své zdraví zajímali a přicházeli ve velkém počtu. Nejčastěji si nechávali zjistit cholesterol, a řady se tvořily také u měření tělesného tuku.

Tato informační stránka o Tomáš Tikal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Tikal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes