15
new stories - click to show

Jan Procházka

Related to

Pardubický kraj by změnami daní přišel o stamiliony, na nemocnici nezbude

24.November » iRegiony Impuls
Poslaneckou sněmovnou schválené daňové změny by způsobily velký výpadek příjmů i pro Pardubický kraj. Radní proto v pondělí nerozhodli o rozpočtu na příští rok a chystají rozpočtové provizorium.

Modré oči, o nichž se zpívá v písni Už se ten Tálinskej rybník nahání, skutečně patřily místní dívce

22.November » ČRo
Až někdy pojedete z Protivína na Písek, zkuste odbočit mimo hlavní trasu a navštívit vesničku Tálín. Ve znaku má stavidlo, hráz a rybník a totéž uvidíte i ve skutečnosti.

Čím se budou odlišovat 3 základní typy baterií HE3DA, které brzy přijdou na trh?

13.November » Solární Novinky cz
Jaké další plány má firma v oblasti výroby baterií? Proč jsou baterie HE3DA mimořádně bezpečné? Kdy její novinky přijdou na trh? Na toto téma můžete diskutovat živě s říká Václavem Binarem, výrobním ředitelem MES a také s Dr.Janem Procházkou, vyná...

Domov pro seniory v Kladně zabezpečí speciálním nanonátěrem

11.November » Kladenský deník
Město Kladno investuje milion korun do speciálního nanonátěru, kterým budou opatřeny stěny v místním domově pro seniory.

Kostelec 2020: Nejdůležitější je neházet firmám klacky pod nohy

9.November » Fintag.cz
Koronavirová pandemie urychluje změny v ekonomice, politice i společnosti. O podrobnostech diskutovali minulý týden na fóru Kostelec 2020 přední domácí odborníci na ekonomiku, byznys a riziko. The post Kostelec 2020: Nejdůležitější je neházet firm...

Svět zítřka si žádá nové myšlení. Úspěch tkví v technologiích, vzdělá(vá)ní, komunikaci a koncepčnosti

8.November » investicniweb.cz
Zažité hospodářské a politické pořádky mizí, chaos se stal novým normálem. Koronavirová pandemie navíc umocňuje...

Složení české o-reprezentace na rok 2021

Realizační tým české o-reprezentace (trenéři Jan Šedivý, Jan Procházka, Jaroslav Kačmarčík a Daniel Hájek) zveřejnil složení reprezentace na rok 2021.

Topná sezona běží: kominíci nestíhají

21.October » Jihlavské listy
Už to sice zní jako notně obehraná písnička, ale opakuje se rok co rok. Pořád dokola. Zatímco v létě nemají kominíci na Vysočině prakticky žádnou práci, s nástupem topné sezony už tradičně neví, kde jim hlava stojí. Obrací se na ně totiž ve velkém...

Tržby outletu v Hatích klesly kvůli jarnímu uzavření o 27 procent

20.October » Seznam Zprávy
Outletové centrum v Hatích u Znojma eviduje kvůli jarnímu uzavření meziroční pokles tržeb od ledna do srpna o 27 procent.

EGAP zaručila programem Covid Plus úvěry za 10 miliard

15.October » Zakazka.cz
Exportní pojišťovna EGAP schválila velkým českým exportérům záruky za úvěry v hodnotě přesahující deset miliard korun. V programu Covid Plus pojišťovna eviduje 47 schválených záruk s jistinou úvěru v součtu za 10,42 miliard korun. Největší objem t...

Spálili či opařili jste se při vaření? Nepodceňte první reakci a nedělejte chybu

12.October » iReceptář.cz
Zvlášť v kuchyni můžeme snadno přijít k nějaké té popálenině či opařenině. Některé tradované postupy už se dávno nedoporučují. Proto bychom měli vědět, jak správně poskytnout v případě popálenin první pomoc.

Tato informační stránka o Jan Procházka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Procházka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes