15
new stories - click to show

Petr Iljič Čajkovský

Related to

Šípková Růženka

14.November » Rádio Proglas
Nedělní večerní Koncert vážné hudby bude má na programu jediné dílo: balet Petra Iljíče Čajkovského, který u nás známe pod názvem „Šípková Růženka“.

Činoherák, Framus 5 nebo školy: plán pro listopad v DKO padl

10.November » Jihlavské listy
Také DKO Jihlava musel kvůli koronavirovým omezením opět zrušit veškeré naplánované produkce. Postupně pro ně hledá náhradní termíny. Programové oddělení DKO Jihlava zrušilo v říjnu s příchodem protikovidových opatření říjnové pořady. Přesto organ...

Arabian Dance, Sextet - Artved & Co

2.November » Český rozhlas Jazz
Mladý dánský jazzový kytarista Jacob Artved vynikajícím způsobem zaranžoval díla Petra Iljiče Čajkovského a Francise Poulence a propojil je vlastní jazzovou hrou!

Nominace na Ceny Thálie 2020 zveřejněny

2.November » Taneční aktuality
Bývalý tanečník Národního divadla a Divadla J. K. Tyla v Plzni Kryštof Šimek se na začátku školního roku stal novým uměleckým vedoucím Pražské taneční konzervatoře.

Anastázie – Rozpaky nad baletem o carské dceři

25.August » Taneční aktuality
Jméno Youriho Vámose není českému publiku neznámé; jeho díla se k nám vracejí neobvykle často. Vámos rád vypráví prostřednictvím baletu velké dramatické příběhy a ještě raději kombinuje původní baletní díla s jiným námětem.

Anastázie Youriho Vàmose v Plzni – katarze krásou

20.August » Opera PLUS
Divadlo J. K. Tyla v Plzni zažilo vzhledem ke koronavirové krizi vskutku unikátní premiérový týden. Po Prodané nevěstě 9. srpna uvedlo o minulém víkendu další dvě premiéry následující bezprostředně po sobě, operní v sobotu 15. 8. – Monteverdiho Ko...

Divadlo přichystalo dvě premiéry, Monteverdiho operu a balet

15.August » Plzeňský deník
Hned dvě premiéry přichystalo na víkend Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Nejprve to bude v sobotu 15. srpna ve Velkém divadle dílo Claudia Monteverdiho Korunovace Poppey.

Plzeňské divadlo J.K.Tyla přichystalo na víkend dvě premiéry

15.August » Týden.cz
Netradičně dvě premiéry přichystalo na víkend Divadlo J. K. Tyla v Plzni. V sobotu uvede ve Velkém divadle operu Korunovace Poppey od Claudia Monteverdiho a v neděli v Novém divadle balet Anastázie - poslední dcera cara na hudbu Petra Iljiče Čajko...

Tylovo divadlo v Plzni uvede o víkendu dvě premiéry

14.August » Seznam Zprávy
Dvě premiéry uvede o víkendu Divadlo J. K. Tyla v Plzni. V sobotu ve Velkém divadle operu Korunovace Poppey od Claudia Monteverdiho a v neděli v Novém divadle balet Anastázie - poslední dcera cara na hudbu Petra Iljiče Čajkovského

Kultura ožívá, Divadlo J. K. Tyla odehraje o víkendu dvě odložené premiéry

14.August » Plzeň.cz
Hned dvě nové inscenace vstoupí během nadcházejícího srpnového víkendu vůbec poprvé na plzeňské jeviště. V sobotu 15. srpna se ve Velkém divadlem rozezní tóny vrcholného Monteverdiho díla Korunovace Poppey, jež navazuje na úspěšné uvedení Orfea př...

Divadlo J. K. Tyla uvede balet Anastázie – poslední dcera cara

12.August » Taneční aktuality
Letní program Galerie hlavního města Prahy v domě U Kamenného zvonu – Light Underground – se přehoupl do své druhé poloviny a s prvním srpnovým týdnem se i uzavřel.

Meteorologové vydali další výstrahu před vysokými teplotami

12.August » QAP.cz
Varování se týká části Plzeňského kraje. V dalších dnech dorazí do regionu silné bouřky, které mohou provázet přívalové deště.

Tato informační stránka o Petr Iljič Čajkovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Iljič Čajkovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes