15
new stories - click to show

Bronislav Novosad

Related to

V Muzeu se připravuje nová výstava

2.April » TV Polar
Většinu návštěvníků Vagonářského muzea zaujme především místní modelová železnice. V minulém týdnu se jeho expozice rozrostla také o výstavu modelů. V budoucnu ji návštěvníci uvidí v prvním patře muzea.

K výročí založení Vagónky vzniká dokument

22.January » TV Polar
Zaměstnanci vagonářského muzea se připravují na výročí založení Vagónky a plánují pro jeho návštěvníky novinky, mezi ně patří například vydání nové brožury, výstava modelů souvisejících s Vagónkou ve spolupráci s kopřivnickými modeláři nebo vystav...

Kabinet přírodnin na zámku v Kuníně ozdobí velká vzácnost – hlodavec z Valče

23.December » ČRo Ostrava
Jedná se zřejmě o první zkoumanou fosilii savce na světě, kterou naši předkové považovali za důkaz biblické potopy světa. Řeč je o takzvaném hlodavci z Valče.

Vagonářské muzeum ve Studénce předčasně ukončilo letošní sezónu

31.October » TV Polar
Pracovníci Vagonářského muzea začátkem roku přesunovali depozitář do nových prostor. Tehdy byla převezena veškerá technická dokumentace, nyní čekají na přesun i další materiály.

Muzeum ukončilo letošní sezónu předčasně

30.October » TV Polar
Pracovníci Vagonářského muzea začátkem roku přesunovali depozitář do nových prostor. Tehdy byla převezena veškerá technická dokumentace, nyní čekají na přesun i další materiály.

Modelová železnice je přitažlivým exponátem Vagonářského muzea. S řadou vtipných detailů

23.October » ČRo Ostrava
Historickou modelovou dráhu ve Vagonářském muzeu ve Studénce procházejí návštěvníci na konci prohlídky. Obdivovat mohou kolejiště, mašinky a taky propracované detaily.

Pro návštěvníky Vagonářského muzea je připravena nová výstava

9.October » TV Polar
Už měsíc je ve Vagonářském muzeu umístěna nová expozice týkající se historie Vagónky ve Studénce, za tu dobu ji zhlédlo kolem dvou tisíc lidí.

Pro návštěvníky je připravena nová výstava

9.October » TV Polar
Už měsíc je ve Vagonářském muzeu umístěna nová expozice týkající se historie Vagónky ve Studénce, za tu dobu ji shlédlo kolem dvou tisíc lidí.

Návštěvníci Vagonářského muzea se mohou těšit na novou výstavu

21.August » TV Polar
Hans Cžježek, Leopold Parma, Henrich Czeike a další. To jsou jména, kterým bude věnována nová výstava Vagonářského muzea. Návštěvníci se tak mohou těšit na řadu nových exponátů, které budou moci v muzeu vidět minimálně do konce října letošního roku.

Vzácný depozitář byl přestěhován do nových prostor a zkoumání historie pokračuje

12.June » TV Polar
Depozitář, mapující vývoj Studénecké Vagónky, jejich zaměstnanců a dalších velmi zajímavých faktů, se v minulých týdnech přestěhoval do nových prostor na ulici Tovární. Zde jsou pro jejich pečlivé zkoumání mnohem lepší podmínky.

Zajímavá výstava o vzniku Vagónky bude od léta k vidění ve studéneckém muzeu

17.January » TV Polar
Zajímavá výstava o vzniku Vagónky a životech čelních představitelů bude od léta k vidění ve studéneckém muzeu. Historické písemnosti, dobové dokumenty, a dokonce stavební plán celého podniku. To jsou nyní hlavní zdroje bádání k připravované výstav...

Vagonářské muzeum bude mít novou podobu

15.November » TV Polar
Rozsáhlou rekonstrukci expozice čeká druhé patro Studéneckého muzea. Celý prostor dostane zcela nový ráz, vitríny budou nahrazeny novými a úplnou novinkou budou pro návštěvníky interaktivní obrazovky.

Tato informační stránka o Bronislav Novosad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislav Novosad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes