15
new stories - click to show

Libor Chyba

Related to

Návrat do života chystají také kluby a spolky

10.May » TV Polar
Spolky a kluby, které ve městě vyvíjí své aktivity, a musely být téměř celý rok mimo provoz, teď začínají pomalu ale jistě plánovat svou činnost. Některým postačí navázat na přetrhané plány, jiní musí své fungování nastartovat od počátku, i s nový...

Kluby a spolky vidí v rozvolnění naději a plánují na Novojičínsku akce

7.May » TV Polar
Spolky a kluby, které v Novém Jičíně vyvíjí své aktivity, a musely být téměř rok mimo provoz, teď začínají pomalu ale jistě plánovat svou činnost. Některým postačí navázat na přetrhané plány, jiní musí své fungování nastartovat od počátku, i s nov...

Konec války připomínají akce bez veřejnosti, účastní se jich také Novojičínští

7.May » TV Polar
Příznivci vojenské historie připomněli osvobozovací boje na sklonku druhé světové války. Tradičních ukázek v okolí Hrabyně se zúčastnil také zdejší klub FENIX. Samotný Nový Jičín opustila německá posádka 6. května.

Novojičínští vojáci zasáhli do bojových ukázek v Hrabyni i na dnech NATO

24.September » TV Polar
Klub vojenské historie FENIX z Nového Jičína zasáhl do ukázek osvobozovacích bojů 2. světové války u památníku v Hrabyni i na Dnech NATO. Obě akce dodatečně připomněly 75 let od konce světového konfliktu.

Aktivity novojičínských spolků jsou kvůli omezením téměř na nule

17.August » TV Polar
Novojičínské historické kluby, mladí hasiči a další spolky díky stále trvajícím bezpečnostním opatřením zcela utlumily svou činnost. V rouškách fungovat nemohou. Dobové ukázky by nepůsobily důstojně, a nebo je omezují i fyzicky.

Aktivity spolků jsou kvůli omezením téměř na nule

17.August » TV Polar
Novojičínské historické kluby, mladí hasiči a další spolky díky stále trvajícím bezpečnostním opatřením zcela utlumily svou činnost. V rouškách fungovat nemohou. Dobové ukázky by nepůsobily důstojně, a nebo je omezují i fyzicky.

Happening na náměstí oživil i 17. listopad 1939

21.November » TV Polar
Happening na náměstí, který se konal k 30. výročí sametové revoluce, oživil také dramatické události 17. listopadu roku 1939. Uzavření vysokých škola a vznik Mezinárodního dne studentstva tu připomněl ukázkou klub vojenské historie.

Oslavy 30. výročí sametových událostí

11.November » TV Polar
Město se připravuje na oslavy 30. výročí sametových událostí. Tento důležitý milník dějin připomene mimo jiné prostřednictvím historických ukázek, které upozorní také na 17. listopad 1939.

Do rekonstrukce bojů zasáhl i novojičínský klub

8.May » TV Polar
U příležitosti oslav výročí konce 2. světové války se opět konala velká rekonstrukce bojů z ostravsko-opavské operace. Nechyběli při ní členové klubu vojenské historie z Nového Jičína - i když na straně poražených.
Leoš Janáček - Český hudební skladatel
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Libor Chyba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Chyba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes