15
new stories - click to show

Karel Soukop

Related to

Hokejisté vedou po devíti kolech tabulku a zvou na domácí zápasy

19:24 » TV Polar
Hokejisté Nového Jičína zahájili ve druhé polovině září svou soutěž II. ligy skupiny východ. Po devíti zápasech byli na čele tabulky a zvou příznivce, aby je přišli podpořit na další domácí utkání.

Kravaty na Baště připomínají i setkání starostů s prezidenty

16:34 » TV Polar
Krásné kravaty z Kravařska je název výstavy, která aktuálně obsadila prostor klubu rodáků na baště. Recesní prezentace vázanek má návštěvníky především pobavit. Mezi vystavenými kousky se ale najdou i takové, které se potkaly s prezidenty.

V Havířově mohou žáci s handicapem využívat snoezelen terapie, dětem to pomáhá

16:01 » TV Polar
Snoezelen je metoda, která pomocí příjemného prostředí obohaceného světly či zvuky rozvíjí smyslové pocity. Dvě takové místnosti nyní využívají na střední a základní škole v Havířově Šumbarku, která vyučuje žáky se zdravotním či mentálním hendikepem.

V Ostravě-Mariánských Horách vrcholí rekonstrukce chodníků

15:28 » TV Polar
V Ostravě Mariánských Horách letos opravili desítky metrů silnic a chodníků. Čilý stavební ruch tam ale panuje i na podzim. Do konce listopadu v obvodu projdou rekonstrukcí další tři chodníky.

Podnikatelům i obcím pomáhá Institut interdisciplinárního výzkumu OPF Karviná

14:55 » TV Polar
Organizacím samosprávy i malým a středním podnikatelům nabízí Obchodně podnikatelský fakulta v Karviné od roku 2014 služby Institutu interdisciplinárního výzkumu. Zaměřuje se například na marketingové studie nebo strategické plány obcí a měst.

Policie pátrala po dvanáctiletém chlapci z Havířova

14:55 » TV Polar
Policisté poslali v pátek před polednem výzvu do médií o pomoc při pátrání po dvanáctiletém chlapci z Havířova. Po několika hodinách přišel díky medializaci domů.

Protipovodňová opatření v Petřkovicích jsou hotova. Ochrání obyvatele před Ludgeřovickým potokem

13:48 » TV Polar
Obyvatelé Ostravy - Petřkovic přijali s úlevou zprávu, že protipovodňová opatření na Ludgeřovické potoce jsou hotova. Stavba trvala několik roků a v posledních dvou letech se budovalo nové koryto potoka v délce asi půl kilometru podél silnice, což...

Z okna na policii uviděla okradená žena zlodějky. Hlídka je rovnou zadržela

13:15 » TV Polar
V Ostravě se odehrál kuriózní případ krádeže. Seniorku okradly na náměstí tři ženy o kabelku, ale z lupu se dlouho neradovaly. Když šla totiž vše ohlásit na policii, uviděla zlodějky, jak zrovna procházejí kolem služebny. Policisté je tak rovnou m...

Policie pátrá po dvanáctiletém chlapci z Havířova

12:09 » TV Polar
Policisté poslali v pátek před polednem výzvu do médií o pomoc při pátrání po dvanáctiletém chlapci z Havířova. Naposledy ho viděli ve čtvrtek po 21. hodině v Ostravě-Hrabůvce. Nastupoval do autobusu směr Havířov, ale domů už nepřišel. Není to při...

Novou zahradu má další novojičínská školka, děti si na ni počkaly do podzimu

11:36 » TV Polar
Nové zahrady se dočkaly děti v mateřské škole Smetanovy sady. Město tak pokračuje v projektech postupných rekonstrukcí venkovních hřišť u mateřinek. Zbývají poslední dvě.

Obyvatelé Hornobenešovska se konečně dočkali zahájení provozu nové zubní ambulance

11:36 » TV Polar
Je tomu právě rok, kdy byly v Horním Benešově otevřeny prostory pro novou zubní ordinaci. Nyní se konečně podařilo zajistit i zubní lékařku a ambulance právě zahájila provoz. Horní Benešov byl bez zubaře již několik let.

Kuchařský workshop SOŠ Rýmařov se zaměřil na českou kuchyni v moderním pojetí

11:36 » TV Polar
Budovu Střední odborné školy v Rýmařově prostoupila vůně tradiční české kuchyně. Právě jí byl věnován workshop pro žáky i učitele, který představil především nové kuchařské technologie.

Tato informační stránka o Karel Soukop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Soukop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes