15
new stories - click to show

Lukáš Zavadil

Related to

Nemocnice ve Frýdku-Místku získá od města milion korun na novou sanitku

12.July » TV Polar
Frýdek-Místek dá nemocnici příspěvek 1 milion korun na novou sanitku. Původně chtěla nemocnice použít peníze pro nákup polohovatelných lůžek, ale nakonec žádost o dotaci přehodnotila a změnila. Jediná sanitka najezdí v nemocnici průměrně 200 tisíc...

Pár okrádal v Českém Těšíně nakupující i prodavače o osobní věci, pátrá po nich policie

12.July » TV Polar
Povedená dvojice zlodějů řádila v obchodech v Českém Těšíně. Muž a žena tam okrádali nakupující o kabelky, peněženky i doklady. Vše se navíc odehrálo během jednoho odpoledne. Policie zveřejnila fotografie z kamerových záznamů a žádá veřejnost o po...

Basketbalisté vzali seniory do botanické zahrady

12.July » TV Polar
Přestože je léto v plném proudu, kvůli protiepidemickým opařením si klienti opavského domova pro seniory mohli vánoční dárek rozbalit teď. Jejich přání, navštívit Arboretum v Novém Dvoře, splnili vicemistři basketbalové ligy a vzali seniory na spo...

Na prodloužené Rudné v Ostravě začala oprava poškozené gabionové zdi

12.July » TV Polar
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo opravu gabionové zdi na prodloužené Rudné v Ostravě. Řidiči budou tři měsíce jezdit obousměrně jedním jízdním pruhem. Důvodem poškození je podle stavebníků sesuv půdy kvůli extrémnímu počasí.

Novojičínská nemocnice má po desítkách let důstojnou kapli

12.July » TV Polar
Novojičínská nemocnice má novou důstojnou kapli. Její rekonstrukci pomohl zafinancovat Moravskoslezský kraj. Místo pro konání mší bylo vysvěceno a předáno do užívání pacientům, návštěvám i personálu tohoto zdravotnického zařízení.

Kostel sv. Václava v Opavě bude mít novou střechu

12.July » TV Polar
Odsvěcený Kostel sv. Václava, jednu z nejstarších církevních památek v Opavě, obklopilo lešení. Až do podzimu tady budou dělníci opravovat starou břidlicovou střechu. Protože je objekt památkově chráněný, musí postupovat zvlášť opatrně.

Vyprošťovací automobil hasiči potřebovali u dvou nedělních nehod, jedna krátkodobě uzavřela nájezd na dálnici

11.July » TV Polar
Moravskoslezští hasiči byli v neděli 11. července vysláni ke dvěma téměř souběžným dopravním nehodám. Požadavek na vyslání vyprošťovacího automobilu přišel od nehody na dálnici D1 v Klimkovicích a chvíli na to od nehody v ostravské části Hrabová.

Sezóna na havířovském koupališti Jindřich je v plném proudu

11.July » TV Polar
Koupaliště Jindřich se v letošním roce otevřelo 5. června, kdy to dovolilo počasí. Doposud areál navštívilo přes 8,5 tisíce lidí. Hlavně v horkých dnech je koupaliště ideálním místem, kde se mohou lidé zchladit.

Retenční nádrže se fotbalistům v Havířově vyplatily

11.July » TV Polar
Městský fotbalový klub si rozhodně nemůže stěžovat v těchto horkých dnech na nekvalitní trávník. Díky podzemním retenčním nádržím a vrtu mohou každý den zavlažovat obě hřiště. Kvalitu ocenil i ostravský Baník, který zde hrál před týdnem utkání.

Bývalí horníci, rodinní příslušníci uctili památku zesnulých havířů, kteří zemřeli na Dukle

11.July » TV Polar
V Havířově uctili památku horníků, kteří 7. července roku 1961 zahynuli při požáru v Dole Dukla. Celkem se ke svým rodinám nevrátilo 108 mužů. Pietní akt se uskutečnil na hřbitově v městské části Šumbark, kde byl památník přemístěn.

Záchranáři zasahovali u dalších pádů z výšky, zranil se i 79letý muž, který spadl z žebříku při trhání ovoce

11.July » TV Polar
Moravskoslezští záchranáři hlásí v uplynulých dnech vyšší počet zásahů u osob, které se zranily po pádu z výšky. V sobotu 10. července zasahovali u dvou vážně zraněných mužů na Novojičínsku a na Frýdecko-Místecku. Oba spadli ze žebříku.

70letý senior vyhrožoval frenštátským úředníkům napadením, pak zavolal policii, že rozbije a vypálí městský úřad

9.July » TV Polar
Starší agresivní muž z Novojičínska vyhrožoval napadením úředníkům sociálního odboru Městského úřadu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Poté zavolal na tísňovou linku 158 a policistům si stěžoval, následně začal vyhrožovat vypálením úřadu. O případu info...

Tato informační stránka o Lukáš Zavadil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Zavadil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes