15
new stories - click to show

Daniel Michalík

Related to

Šance pro Terezku

28.May » Vodarenstvi.cz
Spolek přátel kultury a umění Opava, jehož předsedou je technik Daniel Michalík z Úpravny vody Podhradí, kterou vlastní a provozuje SmVaK Ostrava, každoročně pořádá charitativní kulturní a společenská akce, přičemž výtěžek z nich bývá věnován těm,...

Cyklista projížděl kolem auta a náhle se otevřely dveře. Muž si po pádu poranil hlavu, ale na ošetření nepočkal

17.May » TV Polar
Do otevřených dveří zaparkovaného osobního auta v Ostravě-Výškovicích narazil projíždějící cyklista. Muž upadl na silnici a poranil si hlavu, řidička proto ihned zavolala rychlou záchrannou službu. Cyklista ale na příjezd záchranářů nepočkal a z m...

Test na zahrádkách je absurdní, myslí si provozovatelé i zákazníci

16.May » TV Polar
Provozovatelé předzahrádek se bouří proti povinnosti vyžadovat od zákazníků potvrzení o antigenním testu. Nemohou ověřit jeho pravost a nejen z tohoto důvodu jim přijde nařízení nesmyslné.

Starosta popřál seniorkám ke Dni matek

15.May » TV Polar
Seniorky z Domu s pečovatelskou službou slavily Den matek povídáním, cvičením s lektorkou i vyjednáváním se starostou.

Komfort a bezpečí, Ostrava-Jih opravila obávaný podchod pod ulicí Horní

15.May » TV Polar
Nově opravený podchod v Ostravě-Hrabůvce nabízí komfort i bezpečí. Kompletní rekonstrukce podchodu pod ulicí Horní skončila a v pátek odpoledne se otevřel veřejnosti.

Silničáři instalují ploty kolem hlavních tahů v Moravskoslezském kraji

15.May » TV Polar
Dálnice D1 od Ostravy na Polsko, ale i silnice I/11 za Ostravou nebo u Třince. Nejen tady probíhá aktuálně doplňování plotů, které chyběly nebo jejich výměna za pevnější materiál.

Letní akce Moravské Ostravy a Přívozu mění místo. Nově se uskuteční v Komenského sadech

14.May » TV Polar
Letní akce městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz mění místo. Nově se uskuteční v Komenského sadech. A to nejen vzhledem k nejisté epidemické situace. Rozmarné slavnosti řeky Ostravice také kvůli rozsáhlé rekonstrukci Havlíčkova nábřeží a Léto...

Ostrava vybudovala nové centrum uměleckých terapií Skořápka

14.May » TV Polar
V Ostravě-Mariánských Horách skončila výstavba Městského centra uměleckých terapií Skořápka. K mimoškolní výchově uměleckého zaměření začne sloužit na začátku školního roku. Do té doby se ještě upraví jeho zahrada.

Janáčkova filharmonie vyladila parahokejovou hymnu Jiřího Krhuta. V pátek se už v Ostravě nahrávalo

14.May » TV Polar
Parahokejový šampionát v Ostravě se rychle blíží a vše nasvědčuje tomu, že se podaří dostat do hlediště i omezené množství fanoušků. Přípravy běží naplno a zatímco hokejisté pilně trénují, Janáčkova filharmonie Ostrava v pátek nahrávala s Jiřím Kr...

Žáci druhého stupně v Horní Suché jsou rádi, že jsou opět ve škole

14.May » TV Polar
Žáci druhého stupně v Horní Suché mají za sebou první týden ve škole. Zvyknout si museli na vstávání i jiný režim. Sami ale přiznali, že během distanční výuky se toho tolik nenaučili.

V letošní největší investici Nového Jičína zakročili hasiči

14.May » TV Polar
Bývalý dům sester v Novém Jičín začne město pravděpodobně v létě přestavovat na byty pro mladé lidi. Teď prázdný objekt posloužil pro taktické cvičení hasičů. Výcvik zaměřili na záchranu osob z výšky.

Výstavba obchvatu Krnova opět zásadně pokročila

13.May » TV Polar
Severovýchodní část Krnova pomalu obepíná stavba nového obchvatu. Za poslední měsíc se práce na severu Moravskoslezského kraje nezastavily.

Tato informační stránka o Daniel Michalík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Michalík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes