15
new stories - click to show

Tereza Rusková

Related to

Děti si užily zábavný týden

23.July » TV Polar
Letní tábor si užily děti také na škole Sjednocení. Připraven pro ně byl bohatý program. Celý týden si děti užily zábavné společenské hry, exkurze a také opékání na zahradě školy. Pozvaní byli i rodiče.

Deváťáci se rozloučili se svou první školou

9.July » TV Polar
Po náročném roce distanční výuky se přišli žáci devátých ročníků rozloučit se školou a spolužáky. Na zahradě školy Butovická proběhlo slavnostní vyřazení z řadou hostů. Nechyběl ani pan starosta.

První kolo v luštění křížovek mělo u seniorů úspěch

9.July » TV Polar
Spolu s klubem Počteníčko a ve spolupráci s Moravskoslezským krajem se senioři ve Studénce zapojili do soutěže Křížovkářská liga. Během ní vycházela každý týden nová křížovka. S koncem června přišlo vyhodnocení a oceněn byl každý.

Studénku hlídá 29 kamer, město do systému investuje 100 tisíc korun ročně

2.July » TV Polar
S monitoringem města aktuálně policii pomáhá 29 kamer. Ty zabírají náměstí, nádraží, kontejnerová stání, ale také vnitřní prostory.

Děti se letos za knihovnicemi dostaly jen jednou

2.July » TV Polar
Projekt „Už jsem čtenář, knížka pro prvňáčka“ je celostátním projektem a studénecká knihovna se do něj zapojuje už několikátý rok. U dětí má úspěch.

Město hlídá 29 kamer

2.July » TV Polar
S monitoringem města aktuálně policii pomáhá 29 kamer. Ty zabírají náměstí, nádraží, kontejnerová stání, ale také vnitřní prostory.

Děti během distanční výuky tvořily židle z různých materiálů

25.June » TV Polar
Nápad vznikl během kovidové doby, kdy děti zůstaly doma. Židle u počítače se stala každodenní součástí života všech žáků a učitelů. Studenti tak měli možnost vytvořit si tu svou podle svých představ a ideálů.

Týden města zahájila dechová hudba

18.June » TV Polar
Oblíbený Den města v loňském roce přerušilo vládní nařízení a nebylo tedy možné jej uspořádat. Pracovníci kultury proto přišli s nápadem zorganizovat Týden města. Na něm se vystřídá několik stylů hudby, multižánrových kapel a souborů.

Butovická škola slavila Den dětí

11.June » TV Polar
Na Základní škole v Butovicích si na oslavu Dne dětí učitelky pro žáky připravily zábavné odpoledne. Každoroční den plný her a zábavy loni překazil koronavirus. O to více se děti těšily na letošní oslavy.

Oprava chodníků bude Studénku stát půl milionu korun

11.June » TV Polar
Každoročně město vkládá desítky tisíc financí do oprav komunikací a chodníků. Zcela nový už je například na ulici Zahradní, nyní se opravují ty, které pokrývá litá asfaltová směs.

Studénka se připravuje na komáří nálety

28.May » TV Polar
Pro líhnutí komárů zatím nejsou nejlepší podmínky, dokonce se ani po vydatných deštích v posledních dnech nerozvodnila řeka Odra a nezaplavila přilehlé luční porosty. I tak se město připravilo na případnou komáří kalamitu.

Ve Studénce začala stavba suchých poldrů, pomohou při bleskových povodních

23.May » TV Polar
Poldry, tedy nádrže určené k zachytávání vody, pojmou tisíce litrů vody, by měly být hotové koncem léta. Stavba bude, pokud počasí dovolí, zahájena v nejbližších dnech.

Tato informační stránka o Tereza Rusková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Rusková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes