15
new stories - click to show

Jan Rodek

Related to

Končí další éra. Nošovická Hyundai definitivně zastavila výrobu manuálních převodovek

29.February » Novinky.cz
Auta s manuální převodovkou a třemi pedály jsou definitivně na ústupu. Závod Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) v Nošovicích, kde loni v srpnu začala výroba už druhé generace elektromobilu Kona Electric, ve čtvrtek oznámil, že ukončil produkci…

Porubskou Letní uměleckou scénu provázelo slunečné počasí. Zájem o vystoupení byl velký

19.August » TV Polar
Porubská Letní umělecká scéna i tentokrát sklidila úspěch. Rozdělena byla na dvě části. Pop upovou, která byla pro všechny překvapením a hlavní program, který probíhal na Alšově náměstí a na nádvoří porubského zámku.

Velikonoce v Porubě budou ve znamení soutěží a atrakcí

11.March » TV Polar
Velikonoce budou v Porubě pestré i přes přísná protiepidemická opatření. Lidé si mimo jiné budou moci dozdobit tradiční velikonoční kraslicovník, vyfotit se s velikonočními atrakcemi, nebo si zasoutěžit.

Vánoční trhy v Ostravě-Porubě budou. Začnou už tuto neděli na Alšově náměstí

3.December » TV Polar
Vánoční trhy na Alšově náměstí budou i letos. Kvůli pandemii koronaviru se ale musí obejít bez doprovodného programu a v omezeném režimu. Jedinou akcí, která se zde uskuteční bude charitativní akce Srdce pro Porubu.

Porubskou Letní uměleckou scénu zpestřila herečka Simona Babčáková

6.August » TV Polar
V Ostravě-Porubě je v plném proudu už tradiční Letní umělecká scéna. Probíhá každé úterý buď na Alšově náměstí nebo na zahradě porubského zámku a nabízí hudební i stand-up vystoupení.

Překvapení v Porubě?Tento týden díky Letní umělecké scéně každý den

16.July » TV Polar
V Ostravě Porubě odstartovala Letní umělecká scéna. Tento týden probíhá na různých místech obvodu a veškerá představení jsou překvapením pro ty, kdo jdou náhodou kolem.

Něco se přesunulo, něco zrušilo. O většinu akcí ale Porubané nepřijdou

11.June » TV Polar
Poruba začíná opět žít kulturně i sportovně. Poté, co se postupně uvolňují protikoronavirová opatření, se tak můžete těšit na řadu akcí, které začnou už během června.

Na dalším ročníku Městského plesu letos vystoupil zpěvák Petr Kolář

21.February » TV Polar
Na 24 ročníku Městského plesu to vypadalo jako na skutečné Oscarové noci. Červený koberec, spousta Oscarů, Marilyn Monroe s Elvisem Presley jako živé sochy, předávání cen a spousta zábavy o kterou se postarali účinkující umělci.

Tato informační stránka o Jan Rodek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Rodek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes