15
new stories - click to show

Richard Mauler

Related to

Vybudoval kavárenský lovebrand. Teď chce Mauler oživit Ostravu food marketem

26.April » Forbes
Z kavárny na kole vznikla síť podniků, kterou znají nejen v Ostravě. Majitel Cokafe má teď velké plány v Ostravici i Porubě.

Nový projekt Pojez spojuje gastroscénu v Moravskoslezském kraji

19.April » Moderní obec
V Moravskoslezském kraji vzniká program na podporu gastroturistiky. Projekt Pojez propojí osvědčené gastroslužby v regionu a bude lákat turisty na […]

Nejen technické památky. Projekt Pojez bude lákat na kulinářské zážitky

19.April » iRegiony Impuls
Mapa prvotřídních restaurací, kaváren, cukráren, výroben či farem, dále speciálně zaměřené festivaly, mobilní aplikace i workshopy. To je jen část vznikajícího krajského projektu s názvem Pojez.

Pojez. Tak se jmenuje nový program Moravskoslezského kraje na podporu gastroturistiky

15.April » ČRo Ostrava
„Máš Hlad? Tak pojez.“ Tohle už slyšel snad každý obyvatel našeho regionu. Pojez se jmenuje i nový program Moravskoslezského kraje na podporu gastroturistiky.

V restauracích a hospodách vrcholí přípravy na čtvrteční otevření

1.December » ČRo Ostrava
Poslední měsíce byly pro provozovatele byly náročné a mnohdy je zachránila jen výdejová okénka. I tak se ale někde muselo propouštět.

Co kafe? Bývalý volejbalista provozuje v Ostravě síť kaváren, pražírnu, cukrárnu nebo i kino

11.August » Forbes
Leckdo by si mohl na první pohled pomyslet, že v místě, jako je bývalý průmyslový areál, není možné otevřít opravdu prosperující podnik. Není zde přirozená fluktuace lidí, nikdo tu nebydlí, lidé sem chodí jen do muzeí nebo se chtějí nechat uchvátit …

Dolní Vítkovice mají konečně restauraci. Podívejte se, líbí se vám?

/FOTOGALERIE/ Už třetí pobočku Cokafe v Ostravě otevřel v uplynulých dnech Richard Mauler na Hlubině v Dolních Vítkovicích. Turisticky navštěvovaná lokalita získala další podnik, kde se dá kvalitně najíst.

Tato informační stránka o Richard Mauler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Mauler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes