15
new stories - click to show

Lucie Zajícová

Related to

Chystané přednášky budou online

20.November » TV Polar
Rodinné centrum v listopadu zpřístupnilo online semináře. To se povedlo díky organizaci Síť pro rodinu, která tuto službu poskytuje rodinným a mateřským centrům po celé české republice. Myšlenka online kurzů přišla už na jaře.

Rodinné centrum po prázdninovém otevření musí omezit provoz

2.October » TV Polar
Rodinné centrum, kde si mohou nejen hrát děti i se svými rodiči, se v polovině září po prázdninové pauze opět otevřelo. Připraveno je několik novinek, včetně dvou nových místností. Bohužel otevření jedné z nich se kvůli technické závadě odkládá.

Ve Studénce se konal premiérový ročník Burčákfestu

25.September » TV Polar
Krásné počasí vylákalo stovky milovníků vína na náměstí Republiky ve Studénce. Tam se konaly burčákové slavnosti, součásti kterých byl i bohatý doprovodný program.

Děti ve Studénce se rozloučily s létem

28.August » TV Polar
Léto ve Studénce patřilo především dětem. Přes prázdniny mohly navštívit pohádky, zábavná odpoledne s klauny nebo si také něco kreativního vytvořit.

Děti si během prvního prázdninového dne užily vodní atrakce

3.July » TV Polar
První akce studéneckého letního festivalu Zahájení léta, musela být kvůli nepříznivému počasí zrušena. Prázdniny tak odstartovala prvního července akce pro děti na přírodním koupališti.

Rodinné centrum ve Studénce ročně navštěvuje desítky rodin

24.January » TV Polar
Mimo kurzy pořádá také spoustu akcí a nově nabízí také pidiškolku. Rodinné centrum celoročně pořádá desítky přednášek a kurzů. Mezi ty pravidelné patří například pohybáček nebo tvořílek. Novinkou je také pidiškolka, do které mohou rodiče na dobu 4...

150 balíčků pro sociálně slabší rodiny. Lidé ve Studénce se podruhé zapojili do charitativní sbírky

20.December » TV Polar
Studénecké Rodinné centrum se do akce zapojilo už podruhé. Sbírka prokázala velkou vlnu solidarity občanů. Ti dohromady darovali téměř 150 balíčků.

Téměř 150 „Krabic od bot“ plných dárků se letos ve Studénce darovalo pro děti ze sociálně slabších rodin

20.December » TV Polar
Studénecké Rodinné centrum se do akce zapojilo už podruhé. Sbírka prokázala velkou vlnu solidarity občanů. Ti dohromady darovali téměř 150 balíčků.

Autisté nejsou geniální Rain Mani. Předsudky pomůže bourat projekt sdílené péče Homesharing

26.December » info.cz
Jůlinka je hezká šestiletá holčička s velkýma očima. Při prvním pohledu se nezdá, že by s ní bylo něco jinak než s ostatními. Děti úplňku takové bývají. Malí autisté, kteří ovšem často nedokáží komunikovat s okolím, vypadají normálně do chvíle, kd...
Mikuláš Bek - Český vysokoškolský pedagog
Jiří Zemánek - politik za ČSSD
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Lucie Zajícová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Zajícová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes