15
new stories - click to show

Jaromír Ostrý

Related to

Eduard Bass: Podnájemník z profese

30.December » ČRo 3 Vltava
Humoristickou povídku pro rozhlas upravil Ludvík Němec. V režii Jaromíra Ostrého účinkují Maxmilián Hornyš a Jiří Tomek. Natočeno v Českém rozhlase Brno v roce 1997.

Zdeněk Matěj Kuděj: Interview

22.November » ČRo 3 Vltava
Povídku Zdeňka Matěje Kuděje pro rozhlas připravila Alena Blažejovská. Účinkuje Jaroslav Kuneš. Režie Jaromír Ostrý. Natočeno v brněnském studiu ČRo v roce 1994.

Kamery pryč, roušky pryč. Žaloudík sypal svědectví o covidu. Jinde nebude

12.October » ParlamentniListy.cz
V začátcích epidemie byl často dotazován, postupně však z obrazovek zmizel. Před nedávnem s ním však pohovořil novinář Jaromír Ostrý. A profesor Žaloudík toho o covidu řekl mnoho a na ještě více věcí se ptal. Například proč se o vir nezajímala BIS...

Zdeněk Koudelka: Rozhovor z Tyršáku

11.September » Blogy aktuálně.cz
Rozhovor z Tyršáku: Jaromír Ostrý - Zdeněk Koudelka , srpen 2021. O Afghánistánu, bombardování Jugoslávie, Moravě i protektorátním premiérovi Jaroslavu Krejčím.

Hovory z Tyršáku: Jaromír Ostrý - Zdeněk Koudelka

11.September » blog.idnes.cz
Hovor z Tyršáku: Jaromír Ostrý - Zdeněk Koudelka, srpen 2021. Videorozhovor o tématech, které nese doba.

Gilbert Keith Chesterton: Tři vražedné nástroje. Otec Brown na stopě záhadné vraždy

26.June » ČRo
V povídce Tři vražedné nástroje se otec Brown dostává k případu záhadné vraždy mezi lidmi oblíbeného sira Aarona Armstronga. Na místě činu zůstaly tři vražedné nástroje. Policie je zmatená, ne tak otec Brown, který si s případem jako obvykle lehce...

Padla facka, padla na sále...

21.May » blog.idnes.cz
Už je to patnáct let, co Miroslav Macek "naliskal" tehdejšímu ministru zdravotnictví při jakémsi setkání lékařů. Pravda, metoda to nebyla špatná. Jistě by se hodila i v případě některých dalších ministrů tohoto oboru.

Řekni, kde ty kytky jsou... Odešla Jiřina Fikejzová, textařka Rottrové nebo Kubišové

2.September » ČRo
Ve věku 93 let zemřela Jiřina Fikejzová, textařka, scenáristka, psycholožka a atletka. „Rozloučila jsem se knížkou Povolání textařka,“ říkala v rozhovoru už v roce 2010.

Dávno tomu

21.August » KOSA NOSTRA
napsal Geordyn Zdravím čtenářky i čtenáře Kosy a také vlka a půjdu rovnou k věci. Uvažoval jsem, jak se rozloučit s psaním článků pro Kosu. Důvod je prostý. V průběhu posledních sedmi let jsem občas něco napsal, snad zajímavého, … Pokračování textu →

Jiří Ort: Ztracená budoucnost. Sci-fi o putování časem a temnotou vesmíru

4.August » ČRo
Jaká nás čeká budoucnost, když jediná cesta vede zpátky do minulosti? Poslechněte si rozhlasovou science fiction s Františkem Derflerem v hlavní roli.

Tato informační stránka o Jaromír Ostrý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Ostrý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes