15
new stories - click to show

Igor Dostálek

Related to

Jan Trojan: Instrumentace Judity. Svědectví autorovy ženy

6.November » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Vladimír Krátký, Gabriela Štefanová a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký.

Váša Ambrož: Mecenáš podruhé. Vypravěč: Dvě poznámky

5.November » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Michal Bumbálek a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v roce 2013.

Univ. Prof. dr. Strauss: Abaelard a Heloisa. Dr. J. Petrů: Text k Juditě. Váša Ambrož: Mecenáš I.

4.November » ČRo 3 Vltava
Svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Vladimír Hauser, Jaroslav Kuneš, Michal Bumbálek a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký.

Paní Karla Foltýnová: Můj manžel podruhé

3.November » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Ivana Hloužková a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v roce 2013.

Dr. V. B.: Na univerzitě. Paní Karla Foltýnová: Můj manžel poprvé

2.November » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Ivana Hloužková, Martin Siničák a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký.

Paní Jitka Hudcová: Ariel

1.November » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Eva Novotná a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v roce 2013.

Okresní soudce Šimek: Přítel z mládí

31.October » ČRo 3 Vltava
Devatero svědectví o člověku, jehož zahubila vlastní lež. Připravil Tomáš Sedláček. Účinkují Martin Sláma a Igor Dostálek. Režie Lukáš Kopecký. Natočeno v roce 2013.

Srpnové Večerní zíváčky

1.August » Rádio Proglas
Pohádkový herbář – to jsou příběhy Fridy Pistoriusové, které vám budeme celý srpen nabízet ve Večerním zíváčku. Každý srpnový den od 19.00 si představíme jednu rostlinku. Čtou Magda Hauserová, Dana Pilchová, Dušan Baur, Milan Kynčl a Igor Dostálek.

Rjúnosuke Akutagawa: Kapesník

4.March » ČRo 3 Vltava
Povídkujaponského spisovatele z překladu Vlasty Hilské upravila Kateřina Vašků. Účinkují Igor Dostálek, Miloslav Kročil, Dana Růžičková a další. Režie Hana Mikolášková.

Rjúnosuke Akutagawa: Rašómon a jiné povídky. Poslechněte si příběhy mistra japonské moderní prózy

28.February » ČRo 3 Vltava
Groteskní, bizarní, ale i satirické a humoristické povídky, které odkrývají i ty nejjemnější odstíny složité lidské psychiky. Účinkují Josef Somr, David Novotný a další.

Igor Dostálek: Mně trvá, než věci pojmenuji, Nice Brettschneiderové by stačila tři souvětí

13.December » Rádio Proglas
Moderátor (příležitostně i na Radiu Proglas), herec, režisér, pedagog, choreograf, herec japonského divadla Kjógen – to všechno v jedné osobě spojuje Igor Dostálek. V Dopoledni s Proglasem s ním hovořil Jan Krbec.

Milan Kynčl: O třech kameníčcích

1.June » Rádio Proglas
Měsícem červnem nás ve Večerním zíváčku budou provázet příběhy třech skřítků kameníčků – Ťoupalíka, Kosejře a Bambouska. Z knihy Milana Kynčla vám bude číst Dana Pilchová, Igor Dostálek, Magda Hauserová a Dušan Baur.

Tato informační stránka o Igor Dostálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Igor Dostálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes