15
new stories - click to show

Jiří Nebenführ

Related to

Jiří Nebenführ / Příběhy...

20.October » Kult.cz
Výstava zachycuje zejména portréty brněnských osobností 20. století a oživuje tak jejich příběhy. Jiří Nebenführ je všestranný umělec, ilustrátor a grafik, ale také asistent režie, pomocný režisér, herec. Narodil se v Brně v roce 1969, v měsíci a dn…

Dostupné bydlení v Brně

14.October » Kult.cz
Otázkou dostupnosti bydlení se dnes musí vážně zabývat každé město či obec. Prostřednictvím 25 projektů vám na výstavě představíme ucelený obraz toho, jak se daří s tak nesnadným úkolem vypořádat městu Brnu.

Tipy na víkend 7. – 9. října: Do Tišnova přijede pára, Mutěnice zvou na burčák

6.October » Blanenský deník
Druhý říjnový víkend nabízí na jihu Moravy rozmanité dění. V Tišnově na Brněnsku oslaví den železnice, přijedou historické vlaky i parní lokomotiva. V Břeclavi se sejdou milovníci těch nejostřejších specialit, v Mutěnicích na Hodonínsku bude tradičn…

Igor Malijevský: Buj čim

31.December » ČRo 3 Vltava
Humoristická povídka z jedné zapadlé knajpy. Účinkují Dušan Urban, Petr Kubes, Jiří Nebenführ a Jiří Suchý. Rozhlasová úprava a režie Michal Bureš. Natočeno v roce 2010.

Nemám výhled, ani žádné světýlko, říká ředitel divadla na pokraji krachu

4.April » Seznam Zprávy
Divadlo je jeho život. Sám tak chtěl jedno zachránit. Plány mu však překazila koronavirová pandemie. Dlouholetý herec Jiří Nebenführ popsal Seznam Zprávám, jak už několik měsíců bojuje za záchranu malého brněnského divadla.

Tato informační stránka o Jiří Nebenführ zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Nebenführ" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes