15
new stories - click to show

Iva Hoňková

Related to

Řidiči už se při parkování obejdou bez mincí , musí ale znát svou SPZ

23.August » TV Polar
Město spustilo modernizovaný parkovací systém. Hlavním přínosem je možnost platit za odstavení vozidel také kartou nebo přes mobilní aplikaci. Změnilo se i rozmístění parkovacích automatů.

Tábor Veselé vědy v Novém Jičíně bavil i kamion ministerstva

23.August » TV Polar
I když jsou stále ještě prázdniny, neznamená to, že ve školách nejsou děti. Například novojičínská Základní škola Komenského 68 připravila příměstský tábor. Konal se pod záštitou Veselé vědy a dorazil na něj i kamion s pojízdnou učebnou techniky.

Koncerty kulturního léta ukončí MIRAI, Korn a Patejdl

22.August » TV Polar
Poslední koncerty, které uzavřou Novojičínské kulturní léto, se budou počátkem září konat v amfiteátru na Skalkách. Jsou určitou náhradou za zrušenou městkou slavnost.

Spisovatelka Iva Honková napsala už 37 knih pro děti

20.August » TV Polar
Studénecká spisovatelka Iva Hoňková nedávno vydala další dvě knihy. Obě jsou určeny dětem prvního stupně základních škol. První z nich se jmenuje Samík a práškovací letadlo.

Obrazy letadel od výtvarnice ze Studénky mají muzea i španělský král

18.July » iRegiony Impuls
Technicky precizní obrazy vojenských letadel, bitevní výjevy či portréty válečných letců, to vše najdete v portfoliu výtvarnice Ivy Hoňkové ze Studénky. Danou tematikou vstoupila do vod patřících spíše mužům, je jim však více než slušnou konkurencí.

Do noci řvali hladem. Pro Rusy byly zajatecké tábory ve Studénce peklem

3.May » iDNES.cz
Příběhy plné krutosti a utrpení, ale i odvahy a milosrdenství lze najít v historii zajateckých táborů ve Studénce. Nejprve angličtí, australští a novozélandští, posléze i ruští váleční zajatci sem byli za druhé světové války sváženi, aby pomohli s...

Pohádková dobrodružství

7.April » Klub knihomolů
Zatímco Dráček Gustík se za pomoci kamarádů naučí vařit chutná jídla, aby uspokojil zlého skřítka a získal lásku svého života, páťáci z kouzelné třídy zažijí napínavý školní výlet. A dva sousedé se dostanou do zajímavé říše. Pohádková dobrodružstv...

Odborná komise vybrala vítězné obrázky ze soutěže pro děti

19.March » TV Polar
Jak si děti představovaly historickou Studénku mohly namalovat do únorové výtvarné soutěže. Vybrat vítěze ve dvou věkových kategoriích nebylo jednoduché. Děti byly kreativní a všichni porotci byli z prací nadšeni.

Plnou parou do pohádky – příběhy pro všechny “mašinkové” nadšence

1.February » Tvojechvilka.cz
Víte, kdo je třistadesítka, traťový pochůzkář či dvoustovka? Nevíte? Kniha Plnou parou do pohádky vám pomůže všechny tyto pojmy vysvětlit a nejen to. Přitom zažijete několik báječných dobrodružství o mašinkách. Budete se smát, místy se bát, možná ...

Plnou parou do pohádky - příběhy pro všechny „mašinkové“ nadšence

31.January » Kritiky.cz
Víte, kdo je třistadesítka, traťový pochůzkář či dvoustovka? Nevíte? Kniha Plnou parou do pohádky vám pomůže všechny tyto pojmy vysvětlit a nejen to. Přitom zažijete několik báječných dobrodružství o mašinkách. Budete se smát, místy se bát, možná ...

Nový kalendář představuje symbolizuje Vagónku

8.January » TV Polar
Studénka se pyšní novým kalendářem. V minulém roce na něm pracovala místní výtvarnice a spisovatelka Iva Hoňková a také grafik Martin Fabián Rusek. Lidé v něm najdou převážně ilustrace vlaků, kterou jsou s městem Studénka spojeny díky místní Vagonce.

Ukázka z knihy Plnou parou do pohádky (Iva Hoňková)

8.November » Klub knihomolů
Lokomotiva Třistadesítka společně s dalšími mašinkami zažila mnoho dobrodružství. Při svých cestách se potkala s vílou, vodníkem a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Pohádkové příběhy doplňují vystřihovánky papírového modelu nádraží. Knihu Plnou par...
Ludvík Svoboda - 7. prezident Československa

Tato informační stránka o Iva Hoňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Hoňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes