15
new stories - click to show

Milan Kyjovský

Related to

Rekonstrukce školních šaten bude město stát zhruba 800 tisíc korun.

13.August » TV Polar
Školní kuchyně, rekonstrukce rozvodů v mateřské škole Komenského nebo šatny na škole Butovická. To je jen krátký výčet toho, co se letos v létě ve městě opravuje. Budova základní školy Sjednocení po zhruba šedesáti letech své existence potřebovala...

Město letos investuje do opravy MŠ Komenského

30.July » TV Polar
Mateřská škola Komenského se ve městě funguje od roku 1963. Její zařízení bylo nevyhovující, proto se muselo přistoupit k rozsáhlé rekonstrukci původních rozvodů. Do konce srpna musí dělníci opravit kanalizaci, vodovodní řad i ústřední topení.

Ve Studénce nově najdeme kontejnery na jedlé tuky

2.July » TV Polar
Studénka si vede v třídění odpadu dobře, důkazem je i časté bodování v soutěži Odpadový Oskar. V minulém roce například získala ocenění za třetí místo v kategorii měst a obcí nad 5000 obyvatel. Příští týden budou lidé moci třídit i jedlý olej.

Oprava chodníků bude Studénku stát půl milionu korun

11.June » TV Polar
Každoročně město vkládá desítky tisíc financí do oprav komunikací a chodníků. Zcela nový už je například na ulici Zahradní, nyní se opravují ty, které pokrývá litá asfaltová směs.

Fontána na náměstí se dočká rekonstrukce

7.May » TV Polar
Od konce dubna je opět v provozu fontána na náměstí Republiky. Běží ale v provizorním režimu. V minulém roce se začalo ztrácet velké množství vody, důvodem byla závada sběrné jímky, která se nachází pod povrchem a taky porucha v odtokovém potrubí....

Za opravy cest letos zaplatí Studénka 400 tisíc

16.April » TV Polar
Kvůli letošním mrazům a velkému střídání teplot se na silnicích objevilo nebývalé množství výtluků. Některé byly vyspraveny studenou asfaltovou směsí. Devátého dubna začala odborná firma odstraňovat i ty ostatní. Na řidiče tak minulý pátek čekalo ...

Za opravy cest letos zaplatí Studénka 400 tis. korun

16.April » TV Polar
Kvůli letošním mrazům a velkému střídání teplot se na silnicích objevilo nebývalé množství výtluků. Některé byly vyspraveny studenou asfaltovou směsí. Devátého dubna začala odborná firma odstraňovat i ty ostatní. Na řidiče tak minulý pátek čekalo ...

Na ZŠ Butovická se mění část vodovodního potrubí

12.March » TV Polar
Na základní škole v Butovicích započala rekonstrukce části vodovodního potrubí. Během posledních úprav sklepů se zjistilo, že je jeho část v havarijním stavu a hrozilo jejich zatopení.

Zaměstnanci údržby Studénky sčítají výtluky

12.March » TV Polar
Ve Studénce se aktuálně chystají opravy místních komunikací, na které město vyčlenilo 400 tisíc korun. Nejčastěji se výmoly objevují právě v těchto měsících po velkých mrazech a častém střídání teplot. Velký podíl na stavu silnic mají rovněž stroj...

Druhá etapa výměny oken byla zahájena

15.January » TV Polar
Na podzim loňského roku byla zahájena výměna oken budovy střední školy v našem městě. Ta nyní pokračuje a nových oken se rovněž dočkají všechny ostatní instituce sídlící v této budově.

Zimní údržbu komplikují špatně zaparkovaná auta

15.January » TV Polar
Zimní údržba ve městě začala již prvním listopadem. V minulém týdnu zasypal město sníh a začalo klasické odhrnování sněhu a solení. Zaměstnanci se tak musí postarat o zhruba dvacet kilometrů komunikací.

Po několika letech se znovu otevřou školní dílny

24.December » TV Polar
Žáci základní školy Butovická budou moci od nového roku využívat nových dílen. Ty na škole chyběly už delší dobu a letos se je podařilo znovu zrealizovat.

Tato informační stránka o Milan Kyjovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Kyjovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes