15
new stories - click to show

Jaroslav Strnad

Related to

Před 70 lety vznikla společnost LIAZ, výrobce ikonických nákladních vozů

2.January » AutoŽivě.cz
Prvního ledna roku 1951 vznikla společnost LIAZ, která byla výrobcem nákladních vozů značky Škoda. První auta se značkou LIAZ začala vznikat až o 13 let později. Bez tehdejších strojů by patrně nebylo možné zajistit chod socialistické republiky a ...

Významnou chorvatskou průmyslovou skupinu chtějí ovládnout Češi. Mají už skoro třetinový podíl

30.December » E15.cz
Čeští podnikatelé výrazně promluví do chystané privatizace jedné z největších chorvatských průmyslových skupin Đuro Đaković. Nejprve v ní minulý měsíc získala největší ucelený podíl společnost DD Acquisition Jaroslava Strnada a Reného Matery a nyn...

Strnad se vrací do hry o Vítkovice Heavy Machinery. Chce se zúčastnit aukce

23.December » E15.cz
Podnikatel Jaroslav Strnad zahájil nezvyklý manévr. Se svou skupinou CE Industries se chystá zúčastnit probíhající aukce zkrachovalých strojíren Vítkovice Heavy Machinery, které z 51 procent vlastní. Nečekaný krok mu již odsouhlasil insolvennčí vě...

Superguru Bárta se nenápadně dere zpět. Bohatství a vliv buduje na kolejích

8.December » Seznam Zprávy
Jméno bývalého šéfa Věcí veřejných Víta Bárty se objevilo v souvislosti s tažením Pražského hradu proti řediteli BIS. Seznam Zprávy zmapovaly, v jakém byznysu tento expolitik v současnosti figuruje.

Vítkovice Heavy Machinery jdou do prodeje, odhad ceny je 1,3 mld.

2.December » ČRo Ostrava
Ve výběrovém řízení se prodávají obří výrobní haly i se strojním vybavením na více než 50 hektarech pozemků. Odhadní cena činí 1,3 miliardy korun.

Jak na Maradonu vzpomínají fotbalisté ze severních Čech? Co si o něm myslí?

26.November » Litoměřický deník
Na argentinskou modlu Diega Maradonu, který náhle zemřel, vzpomínají fotbalové osobnosti i aktéři z okresního přeboru. Na Maradonu pohlížejí jako na geniálního fotbalistu, který ovšem kvůli zhýralému životnímu stylu nebyl vzorem pro děti.

Soukromý: Jaroslav Strnad a René Matera nakupovali na jihu

26.November » Motejlek.com
Staří parťáci z Tatry získali největší podíl ve stoleté fabrice, v jejímž výrobním portfoliu se vyjímají obrněná vozidla.

Tchaj-wan tvrdí, že mu Zemanův sponzor nabízel zbraně, píše Aktuálně.cz

16.November » Seznam Zprávy
Tchaj-wan uvedl, že mu firma založená českým zbrojařem Jaroslavem Strnadem nabízela zbraně. Čína dodávky zbraní do provincie trestá.

Zemanův sponzor nám nabízel zbraně, uvádí Tchaj-wan. Hra propagandy, reaguje firma

16.November » Respekt.cz
Dceřiná firma skupiny Czechoslovak Group založené Jaroslavem Strnadem měla na ostrově prezentovat houfnice Dana

Zemanův sponzor nám nabízel zbraně, uvádí Tchaj-wan. Hra propagandy, reaguje firma

16.November » Aktuálně.cz
Čína prodejce zbraní na Tchaj-wan tvrdě trestá. Vojenský institut ostrovní země teď potvrdil, že mu zbraně nabízel český zbrojař vyznamenaný Zemanem.

Dutá demokracie, aneb proč je Česko slabým státem

27.October » Britské listy
Ano, příležitost dělá zloděje. Zloději a jejich sítě ale také soustavně pracují na tom, aby příležitosti vytvářeli. Jan Čulík správně poznamenává, že za situaci, kdy Home Credit skupiny PPF mohl cíleně ožebračovat desítky tisíc Čechů a přitom se o...

Náboženství stranou, v Karabachu zabíjejí i české a izraelské zbraně

14.October » Seznam Zprávy
Válka o Náhorní Karabach vytváří překvapivá spojenectví a opomíjí sektářské dělení. Na straně Ázerbájdžánu je nejen Turecko, ale i Izrael, který má s Ankarou napjaté vztahy. Armény zase podporují Íránci, nehledě na náboženství.

Tato informační stránka o Jaroslav Strnad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Strnad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes