15
new stories - click to show

Jana Feberová

Related to

Havířovské slavnosti, možná další průšvih. Akci prověří i hygiena

Dva dotazy a jeden podnět k prošetření zda nedošlo na Havířovských slavnostech k porušení hygienických předpisů a vládních protiepidemických nařízení. To budou nyní prověřovat pracovníci Krajské hygienické stanice. Organizátoři? Zatím mlčí. Yvona ...

Vedení Havířova přiznalo problémy na slavnostech. Opozice: Je to ostuda

Celé pondělí trvalo, než se vedení Havířova oficiálně vyjádřilo k problémům, které zejména v pátek návštěvníkům znepříjemnily vstup na městské slavnosti. Lidé tam čekali v několikahodinové frontě a mnozí kvůli tomu ani nestihli třeba vystoupení ka...

Havířovské školy se připravují na testování žáků, kolik dětí rodiče nepošlou do školy, nevědí

29.August » TV Polar
Z havířovského magistrátu začala ve čtvrtek distribuce testů do základních škol. Ředitelé ještě nevědí, kolik rodičů odmítne testování, nebo kolik žáků zůstane doma. Předpokládají ale, že to budou jednotky.

O předprodej vstupenek na Havířovské slavnosti je velký zájem

10.August » TV Polar
Už je jisté, že Havířovské slavnosti se budou konat. O vstupenky je v předprodeji velký zájem. Město věří, že dojde od září ještě k většímu rozvolnění a tím pádem bude moci slavnosti navštívit ještě větší množství lidí.

Děti jsou opět nadšené z táborů Asterixu ve Pstruží, město se letos pustí do opravy budovy

8.August » TV Polar
Desetidenní tábory ve Pstruží, které pořádá Středisko volného času Asterix, jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Instruktoři pro ně vždy vytvoří speciální program. Při tom současném turnusu se děti proměnily v detektivy.

Havířovští senioři i se zpožděním dokončili Akademii III. věku

7.July » TV Polar
Akademie III. věku má v Havířově už dlouholetou tradici a to i díky finanční podpoře města. Poslední absolventi si ale na osvědčení a slavnostní ceremoniál museli počkat.

Vysoká škola Prigo uzavřela s havířovskou radnicí memorandum o dlouhodobé spolupráci

23.June » TV Polar
Vysoká škola Prigo, která působí v Havířově už deset let, má další plány. Chce se stát univerzitou a vybudovat vědecko-výzkumné a inovační centrum. Proto uzavřela s radnicí memorandum o dlouhodobé spolupráci.

V Havířově postupně ožívá kultura a chystají se i první venkovní akce

30.May » TV Polar
Už příští víkend se bude v letním kině konat folklorní festival a na konci června pak dvoudenní akce na náměstí Republiky, která návštěvníky přenese do doby vlády císaře Rudolfa II. A ne jen to, kultura ve městě opět ožívá.

Magistrát vyhodnotil soutěž pro děti Kutílci, žáci tvořili velké modely

18.May » TV Polar
Děti z mateřských i základní škol tvořily obrovské modely na téma zoopark, dinopark a sluneční soustava. Vybrat ty nejlepší, nebylo pro porotu vůbec jednoduché.

Budou mít havířovské školy dostatek testů?

9.May » TV Polar
Stát nařídil povinné testování dětí ve školách. Testů je ale málo. Podle náměstkyně primátora Jany Feberové ještě chvíli školy vydrží. Ostatně více v natočeném rozhovoru.

Školy v Havířově se chtějí modernizovat, radnice jim půjčí peníze

4.May » TV Polar
Vypracovat projekty například na modernizaci odborných učeben, či zahrad není pro školy jednoduchou záležitostí. Uvědomují si však, že z vlastních zdrojů na to nemají peníze a rozvíjet se chtějí. Proto školy požádaly o pomoc s předfinancováním zas...

Havířov ocenil osobnosti uplynulého roku

Stejně jako v roce minulém, tak i v tom letošním se hromadné slavnostní události konají v komorním duchu za přísných hygienických opatření.

Tato informační stránka o Jana Feberová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Feberová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes