15
new stories - click to show

Daniel Vachtarčík

Related to

Havířov má nové venkovní mobilní kluziště

Nová mobilní ledová plocha bude ještě před Vánocemi pro veřejnost zprovozněna v prostorách parkoviště za Sportovní halou Slávie v Havířově.

Sportovně-taneční akce Havířov v pohybu se přesouvá na příští rok

7.October » Havířov city
Havířov připravil k 65. výročí oslav založení města už počtvrté ojedinělý projekt s názvem Havířov v pohybu 2020. Sportovní a taneční událost, která se měla konat na přelomu listopadu a prosince...

Zastupitelé rozhodli, že přispějí klubům na výstavbu tenisových hal. Město pořídí i mobilní kluziště

22.September » TV Polar
Dva tenisové kluby v Havířově získaly dotaci z ministerstva školství na výstavbu dalších hal. Zastupitelé rozhodli, že klubům rovněž přispějí několika miliony korun. A lidé se také mohou těšit na nové mobilní kluziště.

V Havířově otevřeli opět některá sportoviště, děti jsou nadšené

9.April » TV Polar
V Havířově udělali zejména dětem radost. Město otevřelo některá sportoviště. Pokud ale nebudou návštěvníci dodržovat vládní opatření, může dojít k jejich opětovnému uzavření.

Poznámka Tomáše Januszka - Jednoho trestám, sobě přihrávám

To, co minulý týden předvedli na zasedání zastupitelstva havířovský primátor Josef Bělica a radní pro sport Daniel Vachtarčík ohledně přidělování dotací pro sportovní kluby, není vůbec košer.

Město Havířov z rozpočtu podpoří sportovní i mimosportovní oblast

Zastupitelé města Havířova schválili na svém 12.zasedání dotace pro nejrůznější společenské, kulturní, osvětové nebo sportovní činnosti a akce, jejichž organizátoři si zažádali o podporu z městského rozpočtu.

Město z rozpočtu podpoří sportovní i mimosportovní oblast

27.February » Havířov city
Zastupitelé města Havířova schválili na svém 12. zasedání dotace pro nejrůznější společenské, kulturní, osvětové nebo sportovní činnosti a akce, jejichž organizátoři si zažádali o podporu z městského...

Atletický stadion v Havířově je i s pozemkem na prodej

Atletický ovál poblíž Městské sportovní haly možná za pár měsíců zmizí. Pozemek, na němž se skromný havířovský atletický „stánek“ nachází, je totiž na prodej. Klub, který vychoval atletické reprezentanty, prodává svůj stadion.

Havířov v roce 2020 investuje do sportu přes 125 milionů korun

23.January » Havířov city
Havířov v tomto roce investuje do sportovní oblasti více než 125 milionů korun. Z této částky bude 87 milionů investováno do oprav, výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení, sportovišť nebo také...

Havířov v roce 2020 investuje do sportu až 125 milionů korun

23.January » Havířov city
Havířov v tomto roce investuje do sportovní oblasti více než 125 milionů korun. Z této částky bude 87 milionů investováno do oprav, výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení, sportovišť nebo také...

Nadšenci bridže se opět setkali při vánočním turnaji a uvedli dalšího člena do síně slávy

2.January » TV Polar
Havířovští hráči bridže patří mezi českou elitu a daří se jim i na mezinárodní úrovni. Naposledy se v letošním roce setkali při vánočním turnaji.

Setkání primátora s mistrem světa v karate Jiřím Hrabalem

14.August » Havířov city
Primátor Havířova Josef Bělica a radní pro sport Daniel Vachtarčík společně ve čtvrtek 8. srpna 2019 přijali úřadujícího mistra světa v karate Jiřího Hrabala. Havířovský rodák vybojoval letos na...

Tato informační stránka o Daniel Vachtarčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Vachtarčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes