Pavel Tuleja

Vztahuje se k

Rektor pařil na Rybníčku

12.února » Region Opavsko
OPAVA V minulých dnech proběhl v Kulturním domě Na Rybníčku ples Slezské univerzity. O hudební program se postarala kapela Doll, taneční zábavu pro změnu zpestřila skupina Limit DC, do níž se zapojil i rektor univerzity Pavel Tuleja. Více v tištěn...

Ostrava si připomněla události 17. listopadu

Den boje za svobodu a demokracii si připomínali lidé desítkami akcí a pochodů po celé zemi. Listopadové události roku 1989 si připomněli odkazem i lidé v Ostravě na Masarykově náměstí.

Ostrava si připomněla události 17. listopadu

Den boje za svobodu a demokracii si připomínali lidé desítkami akcí a pochodů po celé zemi. Listopadové události roku1989 i 1939 si připomněli i lidé v Ostravě na Masarykově náměstí.

Univerzita odvolala protesty

Veřejné vysoké školy upouštějí od protestních akcí. Vláda jim dala alespoň tři miliardy z požadovaných čtyř a půl.

TOP 09 představila v Ostravě své volební priority

Volby do poslanecké sněmovny se rychle blíží a politické strany hnutí postupně představují své programy. TOP 09 chce voliče zaujmout především bojem s nadměrnou byrokracií, podporou malého a středního podnikáním a také například zlepšením vzděláva...

Mgr. Herbert Pavera

Zachování svobody, podporu vědy a výzkumu na úkor byrokracie, rozvoj vzdělanosti a ozdravení podnikatelského prostředí si za své cíle kladou kandidáti TOP 09 v Moravskoslezském kraji pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.

Místní politiky lákají parlamentní lavice. S jakými plány se tam chtějí dostat?

Karvinsko – Zkušení političtí matadoři z regionu mají namířeno do nejvyšších pater domácí politiky. O poslanecká křesla se v podzimních parlamentních volbách budou ucházet lidé, kteří aktuálně jsou nebo dříve zastávali funkce na radnicích, a pak t...

Setkání se Zemanem si na Slezské univerzitě nenechalo ujít 150 studentů. Desítky dalších besedu bojkotovaly

3.listopadu » ČT24
Debatu na univerzitě zahájil její rektor Pavel Tuleja. „Na začátku ujistil všechny přítomné o tom, že žádné otázky nebyly předpřipravené,“ poznamenala Markéta Radová. První z dotazů na Zemana směřoval k aktuálnímu dění. Na otázku, proč se nesetkal...

Historii Slezské univerzity lidem přiblížuje pojízdná galerie

7.června » Kultura Deník.cz
Oslavy 25. výročí Slezské univerzity probíhají celý rok a jejich součástí je také galerie v trolejbusu číslo 307, kterou v pondělí odpoledne rektor univerzity slavnostně zahájil.

Sovinec hostí výstavu Jindřicha Štreita

Sobotní vernisáž výstavy fotografa a pedagoga Jindřicha Štreita s názvem Prostupování přilákala na hrad Sovinec desítky lidí.
Jiří Krátký - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Tuleja zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Tuleja" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes