15
new stories - click to show

Monika Daňková

Related to

Lidé mohou přispět do Tříkrálové sbírky online i do pokladniček

13:32 » TV Polar
Kvůli nepříznivé epidemické situaci nenavštíví v prvních dnech nového roku domácnosti tříkráloví koledníci. Dobročinnou sbírku však můžete podpořit na internetu, případně dárcovskou SMS. Libovolný finanční příspěvek můžete také věnovat do kasiček ...

Vánoční výzdoba z ulic Karviné míří zpátky do skladu Technických služeb

9:12 » TV Polar
Pracovníci Technických služeb Karviná v těchto dnech demontují vánoční osvětlení z ulic města, tří stromů a také odvážejí do skladu světelné ozdoby ze zámku nebo radnice. Každá ozdoba se bude před uskladněním kontrolovat.

V Domově Alzheimer v Karviné-Darkově začalo očkování proti covidu

15.January » TV Polar
Klienti i zaměstnanci domovů pro seniory patří mezi ty, které chce ministerstvo zdravotnictví co nejrychleji naočkovat proti koronaviru. Právě domovy seniorů byly a jsou častými ohnisky nákazy. Staří lidé patří mezi nejohroženější skupiny obyvatel...

MSK převedl bývalou celnici na Český Těšín a pomohl s vypořádáním pozemků u přehrady

13.January » TV Polar
Objekt bývalé celnice v Českém Těšíně patří díky Moravskoslezskému kraji městu. Podařilo se také vypořádat majetky Úřadu pro zastupování státu ve věci majetkových s městem Český Těšín, jde o pozemky u vodní nádrže Hrabina.

Svoz vánoční stromků začal v Karviné na začátku ledna. Na kompostárnu se odveze až 10 tun

13.January » TV Polar
Vánoční stromečky splnily svůj účel a čekají na další osud u kontejnerů na sídlištích. Ty z Karviné je sváží na kompostárnu v Horní Suché speciální avie. Každoročně jich tam pracovníci Technických služeb odvezou zhruba 10 tun.

Záchranář na cestách Marek Balicki bude online přednášet o své cestě po Austrálii

12.January » TV Polar
Záchranář na cestách Marek Balicki si připravil pro veřejnost povídání o jeho zážitcích z cestování. Online beseda se připravuje ve spolupráci s Regionální knihovnou Karviná.

Knihovna v Karviné má svou biblioschránku. Do ní mohou čtenáři knihy kdykoliv vrátit

11.January » TV Polar
Karvinská regionální knihovna nechala před centrální knihovnu nainstalovat biblioschránku. Jde o box, do kterého čtenáři mohou bezkontaktně 24 hodin denně 7 dní v týdnu vracet vypůjčené knihy. A to ze všech poboček karvinské knihovny.

Karviná pomůže svým seniorům s registrací na očkování. Prozatím zájemcům od 80 let

9.January » TV Polar
Karviná pomůže svým seniorům s registrací na očkování. Nabídne seniorům ve věku od 80 let bez přístupu k internetu pomoc s přihlášením k očkování proti nemoci Covid-19. Město využije letitou výbornou spolupráci s kluby seniorů a má tedy pro ně i v...

Obě karvinské nemocnice začaly s očkováním zdravotníků

9.January » TV Polar
S očkování proti covidu začaly v pondělí obě karvinské nemocnice. Přednost mají zdravotníci, kteří pracují na covidových odděleních.

Obyčejný úkol v distanční výuce se změnil na Srdíčkovou výzvu. Dorazila až do USA

9.January » TV Polar
Obyčejný úkol v rámci distanční výuky žáků páté třídy Základní školy Školská z Karviné - vytvořit s přírodnin a dalšího materiálu obyčejné srdíčko - se stal výzvou, která měla ve finále mezinárodní dosah. Podívejte se na reportáž.

Senior z Karviné mířil na mladíky zbraní kvůli petardám. Sám pak zavolal strážce zákona

9.January » TV Polar
Neadekvátně zareagoval senior z Karviné, kterého rozčílili mladíci odpalující zábavní pyrotechniku. S legálně drženým revolverem je donutil přestat, kleknout si na zem a dát ruce za hlavu. Sám pak přivolal strážníky a policisty.

Obyčejný úkol v distanční výuce v jedné z karvinských škol dorazil až za oceán

8.January » TV Polar
Obyčejný úkol v rámci distanční výuky žáků páté třídy Základní školy Školská z Karviné - vytvořit s přírodnin a dalšího materiálu obyčejné srdíčko - se stal výzvou, která měla ve finále mezinárodní dosah.

Tato informační stránka o Monika Daňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Daňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes